Mitat ja koko
| Pituus | 193 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Jännite | 14 V |
| Laturi varausvirta | 120 A |
| Kiinnitysmalli | Kaksoissaranoitu |
| Laturityyppi | Ei sisällä alipainepumppua |
| Etäisyys hihnapyörästa laturiin | 39.6 mm |
| Pyörimissuunta | Pyörimissuunta myötäpäivään |
| Hihnapyörät | Moniurahihnapyörällä |
| Rihloja | 6 kpl |
| Hihnapyörä-Ø | 68 mm |
| Liitin | B+(M8) |
| Pistokemallin tunnus | 61 |
| suositeltu korjauksenlaajennus | Kiilahihna/moniurahihna |
Shipping Details
| Weight | 6.994 Kg |
| Customs Code | 851150 |
| Country of Origin | China |
€262.88
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
DAF
Cross-Reference Numbers
BOSCH
DAF
1516471R
DELCO REMY
HC-Cargo
110642
SEG AUTOMOTIVE
0124515013
0124515209
VW
074 903 025 J
Fit Vehicles
VW
40 vehicles
CALIFORNIA
1998 - 2003
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CALIFORNIA T4 Camper (7DJ, 7DK, 70J) 2.5 TDI | 1998-05 - 2003-04 | 65 | 2461 | ||
| CALIFORNIA T4 Camper (7DJ, 7DK, 70J) 2.5 TDI | 1999-07 - 2003-04 | 111 | 2461 | ||
| CALIFORNIA T4 Camper (7DJ, 7DK, 70J) 2.5 TDI | 1998-05 - 2002-04 | 75 | 2461 | ||
| CALIFORNIA T4 Camper (7DJ, 7DK, 70J) 2.5 | 1998-05 - 2003-04 | 85 | 2461 | ||
| CALIFORNIA T4 Camper (7DJ, 7DK, 70J) 2.5 | 1998-05 - 2002-04 | 81 | 2461 |
LT
1996 - 2006
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| LT 28-46 II Lava / alusta (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2DM) 2.5 SDI | 1996-09 - 2006-07 | 55 | 75 | 2461 | |
| LT 28-46 II Lava / alusta (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2DM) 2.5 TDI | 1996-06 - 1999-08 | 75 | 102 | 2461 | |
| LT 28-46 II Lava / alusta (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2DM) 2.5 TDI | 1999-05 - 2006-07 | 66 | 90 | 2461 | |
| LT 28-46 II Lava / alusta (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2DM) 2.5 TDI | 1999-05 - 2006-07 | 80 | 109 | 2461 | |
| LT 28-46 II Umpikori (2DA, 2DD, 2DH) 2.5 TDI | 1999-05 - 2006-07 | 80 | 109 | 2461 | |
| LT 28-46 II Umpikori (2DA, 2DD, 2DH) 2.5 SDI | 1996-09 - 2006-07 | 55 | 75 | 2461 | |
| LT 28-46 II Umpikori (2DA, 2DD, 2DH) 2.5 TDI | 1996-05 - 1999-08 | 75 | 102 | 2461 | |
| LT 28-46 II Umpikori (2DA, 2DD, 2DH) 2.5 TDI | 1999-05 - 2006-07 | 66 | 90 | 2461 | |
| LT 28-35 II Bussi (2DB, 2DE, 2DK) 2.5 SDI | 1996-07 - 2006-07 | 55 | 75 | 2461 | |
| LT 28-35 II Bussi (2DB, 2DE, 2DK) 2.5 TDI | 1996-05 - 1999-08 | 75 | 102 | 2461 | |
| LT 28-35 II Bussi (2DB, 2DE, 2DK) 2.5 TDI | 1999-05 - 2006-07 | 66 | 90 | 2461 | |
| LT 28-35 II Bussi (2DB, 2DE, 2DK) 2.5 TDI | 1999-05 - 2006-07 | 80 | 109 | 2461 |
TRANSPORTER
1990 - 2003
Alternatives
BOSCH ® 0 124 515 013
Laturi
No longer deliverable by the manufacturer
on korvannut tämän tuotteen
0 124 515 209€185,02
Lähetys 28 business days
BOSCH ® 0 124 515 209
Laturi
No longer deliverable by the manufacturer
on korvannut tämän tuotteen
1 986 A00 837