Mitat ja koko
| Pituus | 188 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Jännite | 14 V |
| Laturi varausvirta | 90 A |
| Kiinnitysmalli | Kaksoissaranoitu |
| Laturityyppi | Ei sisällä alipainepumppua |
| Etäisyys hihnapyörästa laturiin | 33 mm |
| Pyörimissuunta | Pyörimissuunta myötäpäivään |
| Hihnapyörät | Moniurahihnapyörällä |
| Rihloja | 7 kpl |
| Hihnapyörä-Ø | 55 mm |
| Liitin | B+(M8) |
| Pistokemallin tunnus | 131 |
| suositeltu korjauksenlaajennus | Kiilahihna/moniurahihna |
Shipping Details
| Weight | 5.44 Kg |
| Customs Code | 851150 |
| Country of Origin | China |
€194.17
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
BOSCH
DELCO REMY
DRB6440
HC-PARTS
CA1866IR
HELLA
LUCAS ELECTRICAL
LRA02881
LRA2881
RENAULT
82 00 406 207
82 00 429 898
82 00 654 541
82 00 660 037
Fit Vehicles
RENAULT
38 vehicles
CLIO
2005 - 2021
MODUS
2004 - 2013
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.2 | 2011-04 - 2013-12 | 76 | 103 | 1149 | |
| MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.2 (FP0C, FP0K, FP0P) | 2005-05 - 2007-10 | 48 | 65 | 1149 | |
| MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.2 (JP0S) | 2004-12 - 2013-12 | 58 | 78 | 1149 | |
| MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.2 16V (JP0W) | 2007-05 - 2013-12 | 74 | 101 | 1149 | |
| MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.2 16V Hi-Flex | 2008-10 - 2013-12 | 55 | 75 | 1149 | |
| MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.2 (JP0C, JP0K, FP0C, FP0K, FP0P, JP0P, JP0T) | 2004-12 - 2013-12 | 55 | 75 | 1149 |
TWINGO
2007 - 2014
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| TWINGO II (CN0_) 1.2 16V | 2008-03 - 2014-09 | 55 | 75 | 1149 | |
| TWINGO II Umpimalli/viistoperä (CNO_) 1.2 (CN01, CN06) | 2010-09 - 2014-09 | 55 | 1149 | ||
| TWINGO II (CN0_) 1.2 16V (CN04, CN0B) | 2007-03 - 2014-09 | 55 | 75 | 1149 | |
| TWINGO II (CN0_) 1.2 16V (CN0K, CN0V, CN0A) | 2007-03 - 2010-10 | 56 | 76 | 1149 | |
| TWINGO II (CN0_) 1.2 (CN0D) | 2007-03 - 2014-09 | 43 | 58 | 1149 | |
| TWINGO II (CN0_) 1.2 TCe 100 (CN0P) | 2011-02 - 2013-08 | 75 | 102 | 1149 | |
| TWINGO II (CN0_) 1.2 Turbo (CN0C, CN0F) | 2007-03 - 2014-09 | 74 | 100 | 1149 |
WIND
2010 - 2013
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| WIND (E4M_) 1.2 (E4MF) | 2010-07 - 2011-05 | 74 | 101 | 1149 | |
| WIND (E4M_) 1.2 TCe 100 (E4MF) | 2011-02 - 2013-08 | 75 | 102 | 1149 |
Alternatives
€270,11
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€178,55
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€290,68
Lähetys 28 business days
BOSCH ® 0 124 325 176
Laturi
No longer deliverable by the manufacturer
on korvannut tämän tuotteen
1 986 A00 810€261,34
Lähetys 28 business days