Mitat ja koko
| Pituus | 186 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Jännite | 14 V |
| Laturi varausvirta | 110 A |
| Kiinnitysmalli | Kaksoissaranoitu |
| Laturityyppi | Ei sisällä alipainepumppua |
| Etäisyys hihnapyörästa laturiin | 41 mm |
| Pyörimissuunta | Pyörimissuunta myötäpäivään |
| Hihnapyörät | Moniurahihnapyörällä |
| Rihloja | 7 kpl |
| Hihnapyörä-Ø | 55 mm |
| Liitin | B+(M8) |
| Pistokemallin tunnus | 87 |
| suositeltu korjauksenlaajennus | Kiilahihna/moniurahihna |
Shipping Details
| Weight | 6.924 Kg |
| Customs Code | 851150 |
| Country of Origin | China |
€179.70
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €1,51
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
FIAT
IVECO
UAZ
Cross-Reference Numbers
DELCO REMY
DRB6060
FIAT
504009977
HC-PARTS
CA1700IR
HELLA
IVECO
504009977
LUCAS ELECTRICAL
LRA02342
LRA2342
SEG AUTOMOTIVE
0124325005
0124325053
UAZ
504009977
ZEN SA
41011
Fit Vehicles
FIAT
13 vehicles
DUCATO
2001 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| DUCATO Bussi (244_) 2.3 JTD | 2001-12 - 2006-07 | 81 | 110 | 2286 | |
| DUCATO Umpikori (250_) 120 Multijet 2,3 D 4x4 | 2010-03 - ... | 88 | 120 | 2287 | |
| DUCATO Bussi (250_) 130 Multijet 2,3 D 4x4 | 2011-06 - ... | 96 | 2287 | ||
| DUCATO Umpikori (250_) 130 Multijet 2,3 D 4x4 | 2011-06 - ... | 96 | 2287 | ||
| DUCATO Bussi (250_) 120 Multijet 2,3 D | 2006-07 - 2013-10 | 88 | 120 | 2287 | |
| DUCATO Bussi (250_) 130 Multijet 2,3 D | 2007-01 - ... | 96 | 131 | 2287 | |
| DUCATO Umpikori (244_) 2.3 JTD | 2001-12 - 2006-07 | 81 | 110 | 2286 | |
| DUCATO Lava / alusta (244_) 2.3 JTD | 2001-12 - 2006-07 | 81 | 110 | 2286 | |
| DUCATO Umpikori (250_) 120 Multijet 2,3 D | 2006-07 - ... | 88 | 120 | 2287 | |
| DUCATO Umpikori (250_) 130 Multijet 2,3 D | 2006-08 - ... | 96 | 131 | 2287 | |
| DUCATO Lava / alusta (250_) 120 Multijet 2,3 D 4x4 | 2010-03 - ... | 88 | 120 | 2287 | |
| DUCATO Lava / alusta (250_) 120 Multijet 2,3 D | 2006-07 - ... | 88 | 120 | 2287 | |
| DUCATO Lava / alusta (250_) 130 Multijet 2,3 D | 2006-08 - ... | 96 | 131 | 2287 |
IVECO
47 vehicles
DAILY
2002 - 2014
UAZ
1 vehicles
PATRIOT
2006 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| PATRIOT 2.3 D | 2006-06 - ... | 85 | 116 | 2286 |
Alternatives
€314,34
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€137,86
Lähetys seuraavana arkipäivänä
BOSCH ® 0 124 325 053
Laturi
No longer deliverable by the manufacturer
on korvannut tämän tuotteen
1 986 A00 522BOSCH ® 1 986 A00 522
Laturi
No longer deliverable by the manufacturer
on korvannut tämän tuotteen
1 986 A00 786