Mitat ja koko
| Pituus | 186 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Jännite | 14 V |
| Laturi varausvirta | 90 A |
| Kiinnitysmalli | Kaksoissaranoitu |
| Laturityyppi | Ei sisällä alipainepumppua |
| Etäisyys hihnapyörästa laturiin | 39.6 mm |
| Pyörimissuunta | Pyörimissuunta myötäpäivään |
| Hihnapyörät | Moniurahihnapyörällä |
| Rihloja | 6 kpl |
| Hihnapyörä-Ø | 67.5 mm |
| Liitin | B+(M8) |
| Pistokemallin tunnus | 61 |
| suositeltu korjauksenlaajennus | Kiilahihna/moniurahihna |
Shipping Details
| Weight | 5.973 Kg |
| Customs Code | 851150 |
| Country of Origin | China |
€193.66
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
DAF
Cross-Reference Numbers
DAF
1516463R
DELCO REMY
HC-PARTS
CA1402IR
HELLA
LUCAS ELECTRICAL
LRA01710
LRA1710
SEG AUTOMOTIVE
0124325004
0124325250
VALEO
VW
021 903 025 J
074 903 025 K
074 903 025 KX
Fit Vehicles
VW
46 vehicles
CALIFORNIA
1998 - 2003
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CALIFORNIA T4 Camper (7DJ, 7DK, 70J) 2.5 TDI | 1998-05 - 2003-04 | 65 | 2461 | ||
| CALIFORNIA T4 Camper (7DJ, 7DK, 70J) 2.5 TDI | 1999-07 - 2003-04 | 111 | 2461 | ||
| CALIFORNIA T4 Camper (7DJ, 7DK, 70J) 2.5 TDI | 1998-05 - 2002-04 | 75 | 2461 | ||
| CALIFORNIA T4 Camper (7DJ, 7DK, 70J) 2.5 | 1998-05 - 2003-04 | 85 | 2461 | ||
| CALIFORNIA T4 Camper (7DJ, 7DK, 70J) 2.5 | 1998-05 - 2002-04 | 81 | 2461 |
LT
1996 - 2006
TRANSPORTER
1990 - 2003
Alternatives
€264,77
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€141,64
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€226,04
Lähetys 28 business days
BOSCH ® 0 124 325 004
Laturi
No longer deliverable by the manufacturer
on korvannut tämän tuotteen
0 124 325 250