Mitat ja koko
| Pituus | 187 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Jännite | 14 V |
| Laturi varausvirta | 180 A |
| Kiinnitysmalli | Kaksoissaranoitu |
| Laturityyppi | Ei sisällä alipainepumppua |
| Etäisyys hihnapyörästa laturiin | 39.6 mm |
| Pyörimissuunta | Pyörimissuunta myötäpäivään |
| Hihnapyörät | Välihihnapyörällä |
| Rihloja | 6 kpl |
| Hihnapyörä-Ø | 49.8 mm |
| Liitin | B+(M8) |
| Pistokemallin tunnus | 61 |
| suositeltu korjauksenlaajennus | Kiilahihna/moniurahihna |
Shipping Details
| Weight | 8.128 Kg |
| Customs Code | 851150 |
| Country of Origin | China |
€360.44
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
SKODA
Cross-Reference Numbers
SKODA
03G 903 023 F
03L 903 024 G
VALEO
2609876A
2616268A
2617860A
2617861A
FG18T062
FG18T102
FG18T115
FG18T116
VW
03G 903 023 F
03L 903 023 Q
03L 903 024 C
03L 903 024 G
03L 903 024 H
Fit Vehicles
SKODA
2 vehicles
SUPERB
2008 - 2015
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| SUPERB II (3T4) 3.6 FSI 4x4 | 2008-11 - 2015-05 | 191 | 260 | 3597 | |
| SUPERB II StW (3T5) 3.6 V6 4x4 | 2009-10 - 2015-05 | 191 | 260 | 3597 |
VW
103 vehicles
AMAROK
2011 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| AMAROK (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B, AGD) 2.0 BiTDI 4motion | 2011-11 - ... | 132 | 180 | 1968 | |
| AMAROK Lava / alusta (S1B, S6B, S7B) 2.0 TDI | 2011-09 - 2016-10 | 103 | 1968 | ||
| AMAROK Lava / alusta (S1B, S6B, S7B) 2.0 BiTDI 4motion | 2011-09 - 2019-07 | 132 | 1968 | ||
| AMAROK Lava / alusta (S1B, S6B, S7B) 2.0 TDI 4motion | 2011-09 - 2016-10 | 103 | 1968 | ||
| AMAROK (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B, AGD) 2.0 TDI | 2012-07 - ... | 103 | 140 | 1968 | |
| AMAROK (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B, AGD) 2.0 BiTDI | 2011-11 - ... | 132 | 180 | 1968 | |
| AMAROK (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B, AGD) 2.0 TDI 4motion | 2012-06 - 2022-05 | 103 | 140 | 1968 |
CALIFORNIA
2009 - 2019
CRAFTER
2011 - 2016
MULTIVAN
2009 - 2019
PASSAT
2005 - 2010
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| PASSAT B6 Variant (3C5) 3.2 FSI 4motion | 2005-11 - 2010-11 | 184 | 250 | 3168 | |
| PASSAT B6 Variant (3C5) 3.6 R36 4motion | 2007-04 - 2010-11 | 220 | 300 | 3597 | |
| PASSAT B6 (3C2) 3.2 FSI 4motion | 2005-11 - 2010-07 | 184 | 250 | 3168 | |
| PASSAT B6 (3C2) 3.6 R36 4motion | 2007-04 - 2010-07 | 220 | 300 | 3597 |
TRANSPORTER
2009 - 2019
Alternatives
€462,51
Lähetys seuraavana arkipäivänä
BOSCH ® 0 121 715 142
Laturi
No longer deliverable by the manufacturer
on korvannut tämän tuotteen
1 986 A00 767BOSCH ® 0 121 715 042
Laturi
No longer deliverable by the manufacturer
on korvannut tämän tuotteen
0 121 715 142