Mitat ja koko
| Pituus | 168 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Jännite | 14 V |
| Laturi varausvirta | 90 A |
| Kiinnitysmalli | Kaksoissaranoitu |
| Laturityyppi | Ei sisällä alipainepumppua |
| Etäisyys hihnapyörästa laturiin | 34 mm |
| Pyörimissuunta | Pyörimissuunta myötäpäivään |
| Hihnapyörät | Moniurahihnapyörällä |
| Rihloja | 6 kpl |
| Hihnapyörä-Ø | 58 mm |
| Liitin | B+(M8) |
| Pistokemallin tunnus | 176 |
| suositeltu korjauksenlaajennus | Kiilahihna/moniurahihna |
Shipping Details
| Weight | 5.339 Kg |
| Customs Code | 851150 |
| Country of Origin | China |
€183.32
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
HYUNDAI
Cross-Reference Numbers
HYUNDAI
37300 2B300
37300 2B510
KIA
37300 2B300
37300 2B510
VALEO
2607372
2616741
Fit Vehicles
HYUNDAI
19 vehicles
ACCENT
2010 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| ACCENT IV (RB) 1.4 | 2010-11 - 2018-03 | 79 | 1396 | ||
| ACCENT IV (RB) 1.6 | 2010-11 - 2018-03 | 91 | 1591 | ||
| ACCENT IV Sedan (RB) 1.6 | 2010-11 - ... | 90 | 1591 | ||
| ACCENT IV (RB) 1.6 CVVT | 2010-12 - 2017-12 | 90 | 1591 | ||
| ACCENT IV Sedan (RB) 1.4 | 2010-11 - 2017-12 | 80 | 109 | 1396 | |
| ACCENT IV Sedan (RB) 1.6 | 2010-11 - 2017-12 | 91 | 123 | 1591 |
VELOSTER
2011 - 2017
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| VELOSTER (FS) 1.6 MPI | 2011-04 - 2017-12 | 97 | 132 | 1591 | |
| VELOSTER (FS) 1.6 GDI | 2011-03 - 2017-12 | 103 | 140 | 1591 |
i20
2008 - 2015
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| i20 I (PB, PBT) 1.4 | 2008-09 - 2015-12 | 74 | 101 | 1396 | |
| i20 I (PB, PBT) 1.6 | 2008-09 - 2012-12 | 93 | 126 | 1591 |
i30
2007 - 2012
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| i30 (FD) 1.4 | 2007-10 - 2011-11 | 80 | 109 | 1396 | |
| i30 (FD) 1.4 | 2007-10 - 2011-11 | 77 | 105 | 1396 | |
| i30 (FD) 1.6 | 2007-10 - 2011-11 | 90 | 122 | 1591 | |
| i30 (FD) 1.6 | 2007-10 - 2011-11 | 85 | 116 | 1591 | |
| i30 (FD) 1.6 | 2008-02 - 2011-11 | 93 | 126 | 1591 | |
| i30 StW (FD) 1.4 | 2007-10 - 2012-06 | 77 | 105 | 1396 | |
| i30 StW (FD) 1.6 | 2008-02 - 2012-06 | 90 | 122 | 1591 | |
| i30 StW (FD) 1.6 | 2008-02 - 2012-06 | 85 | 116 | 1591 | |
| i30 StW (FD) 1.6 | 2008-02 - 2012-06 | 93 | 126 | 1591 |
KIA
24 vehicles
CEED
2006 - 2012
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CEE'D SW (ED) 1.4 | 2007-09 - 2012-12 | 80 | 109 | 1396 | |
| CEE'D SW (ED) 1.4 CVVT | 2009-07 - 2012-12 | 66 | 90 | 1396 | |
| CEE'D SW (ED) 1.6 | 2007-09 - 2012-11 | 85 | 115 | 1591 | |
| CEE'D SW (ED) 1.6 | 2007-09 - 2012-12 | 90 | 122 | 1591 | |
| CEE'D SW (ED) 1.6 CVVT | 2009-06 - 2012-12 | 92 | 125 | 1591 | |
| CEE'D Viistoperä (ED) 1.6 | 2007-09 - 2012-12 | 85 | 115 | 1591 | |
| CEE'D SW (ED) 1.6 | 2007-09 - 2012-12 | 93 | 126 | 1591 | |
| CEE'D Viistoperä (ED) 1.6 | 2008-02 - 2012-12 | 93 | 126 | 1591 | |
| CEE'D Viistoperä (ED) 1.4 | 2006-12 - 2012-12 | 80 | 109 | 1396 | |
| CEE'D Viistoperä (ED) 1.4 CVVT | 2009-08 - 2012-12 | 66 | 90 | 1396 |
PRO
2008 - 2012
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| PRO CEE'D (ED) 1.6 | 2008-02 - 2012-09 | 93 | 126 | 1591 | |
| PRO CEE'D (ED) 1.6 | 2008-02 - 2012-09 | 90 | 122 | 1591 | |
| PRO CEE'D (ED) 1.4 | 2008-02 - 2012-09 | 80 | 109 | 1396 | |
| PRO CEE'D (ED) 1.6 CVVT | 2008-02 - 2012-09 | 85 | 1591 |
RIO
2011 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| RIO III (UB) 1.4 CVVT | 2011-09 - 2017-12 | 79 | 1396 | ||
| RIO III Sedan (UB) 1.4 CVVT | 2011-06 - 2017-12 | 79 | 1396 | ||
| RIO III (UB) 1.6 CVVT | 2012-06 - 2017-12 | 90 | 1591 | ||
| RIO III Sedan (UB) 1.4 CVVT | 2011-10 - 2017-12 | 80 | 109 | 1396 | |
| RIO III (UB) 1.4 CVVT | 2011-09 - 2017-12 | 80 | 109 | 1396 | |
| RIO III Hatchback Van (UB) 1.4 CVVT | 2015-04 - ... | 80 | 1396 |
VENGA
2010 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| VENGA (YN) 1.4 CVVT | 2010-02 - 2019-03 | 66 | 90 | 1396 | |
| VENGA (YN) 1.6 CVVT | 2010-02 - 2019-03 | 92 | 125 | 1591 | |
| VENGA Hatchback Van (YN) CVVT | 2015-04 - ... | 66 | 1396 | ||
| VENGA Hatchback Van (YN) CVVT | 2015-02 - ... | 92 | 1591 |
Alternatives
€190,56
Lähetys seuraavana arkipäivänä
BOSCH ® 1 986 A00 628
Laturi
No longer deliverable by the manufacturer
on korvannut tämän tuotteen
1 986 A00 635