Mitat ja koko
| Pituus | 165 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Jännite | 14 V |
| Laturi varausvirta | 90 A |
| Kiinnitysmalli | Jalkakiinnitys |
| Laturityyppi | Ei sisällä alipainepumppua |
| Etäisyys hihnapyörästa laturiin | 11 mm |
| Pyörimissuunta | Pyörimissuunta myötäpäivään |
| Hihnapyörät | Moniurahihnapyörällä |
| Rihloja | 6 kpl |
| Hihnapyörä-Ø | 48 mm |
| Liitin | B+(M6) |
| Pistokemallin tunnus | 57 |
| suositeltu korjauksenlaajennus | Kiilahihna/moniurahihna |
Shipping Details
| Weight | 5.721 Kg |
| Customs Code | 851150 |
| Country of Origin | China |
€190.38
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
FORD
Cross-Reference Numbers
BOSCH
DELCO REMY
DENSO
FORD
1305962
1322573
1361259
1426014
1511220
1708472
3N1110300AA
3N1110300AB
3N1110300AC
3N1110300AD
3N1110300AE
3N1110300AF
3N1110300AG
HC-PARTS
CA1925IR
HELLA
LUCAS ELECTRICAL
LRA03013
LRA3013
MAGNETI MARELLI
1022118051
633 740 70
Fit Vehicles
FORD
39 vehicles
C-MAX
2007 - 2010
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| C-MAX (DM2) 1.6 | 2007-04 - 2010-09 | 85 | 116 | 1596 | |
| C-MAX (DM2) 1.6 | 2007-02 - 2010-09 | 74 | 100 | 1596 |
FIESTA
2001 - 2008
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| FIESTA V (JH_, JD_) 1.25 16V | 2003-03 - 2008-06 | 51 | 70 | 1242 | |
| FIESTA V (JH_, JD_) 1.25 16V | 2002-05 - 2008-06 | 55 | 75 | 1242 | |
| FIESTA V (JH_, JD_) 1.4 16V | 2001-11 - 2008-06 | 59 | 80 | 1388 | |
| FIESTA V Van 1.4 | 2002-05 - 2005-09 | 59 | 1388 | ||
| FIESTA V (JH_, JD_) 1.6 16V | 2001-11 - 2008-06 | 74 | 100 | 1596 |
FOCUS
1998 - 2012
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| FOCUS C-MAX (DM2) 1.6 Ti | 2004-08 - 2007-03 | 85 | 115 | 1596 | |
| FOCUS I (DAW, DBW) 1.4 16V | 1998-10 - 2004-11 | 55 | 75 | 1388 | |
| FOCUS I (DAW, DBW) 1.6 16V | 1998-10 - 2004-11 | 74 | 100 | 1596 | |
| FOCUS I (DAW, DBW) 1.4 16V | 1998-10 - 1999-09 | 55 | 75 | 1388 | |
| FOCUS II Umpi- / ikkunakori 1.6 | 2005-09 - 2011-07 | 74 | 1596 | ||
| FOCUS II Umpi- / ikkunakori 1.4 | 2005-09 - 2011-07 | 59 | 1388 | ||
| FOCUS I Umpi- / ikkunakori (DNW) 1.4 | 1999-04 - 2005-03 | 55 | 1388 | ||
| FOCUS I Umpi- / ikkunakori (DNW) 1.6 | 1999-04 - 2005-03 | 74 | 1596 | ||
| FOCUS I (DAW, DBW) 1.6 16V Flexifuel | 2002-01 - 2004-11 | 75 | 1596 | ||
| FOCUS C-MAX (DM2) 1.6 | 2003-10 - 2007-03 | 74 | 100 | 1596 | |
| FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.4 | 2004-07 - 2012-09 | 59 | 80 | 1388 | |
| FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.6 | 2004-07 - 2012-09 | 74 | 100 | 1596 | |
| FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.6 Ti | 2004-07 - 2012-09 | 85 | 115 | 1596 | |
| FOCUS I Sedan (DFW) 1.4 16V | 1999-02 - 2004-11 | 55 | 75 | 1388 | |
| FOCUS I Sedan (DFW) 1.6 16V | 1999-02 - 2004-11 | 74 | 100 | 1596 | |
| FOCUS II Cabriolet 1.6 | 2006-10 - 2010-09 | 74 | 100 | 1596 | |
| FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.6 Ti | 2004-07 - 2012-09 | 85 | 115 | 1596 | |
| FOCUS II Sedan (DB_, FCH, DH) 1.4 | 2005-04 - 2012-09 | 59 | 80 | 1388 | |
| FOCUS II Sedan (DB_, FCH, DH) 1.6 | 2005-04 - 2012-09 | 74 | 100 | 1596 | |
| FOCUS II Sedan (DB_, FCH, DH) 1.6 Ti | 2005-04 - 2012-09 | 85 | 115 | 1596 | |
| FOCUS I Turnier (DNW) 1.4 16V | 1999-02 - 2004-11 | 55 | 75 | 1388 | |
| FOCUS I Turnier (DNW) 1.6 16V | 1999-02 - 2004-11 | 74 | 100 | 1596 | |
| FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.6 LPG | 2009-10 - 2011-07 | 85 | 115 | 1596 | |
| FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.4 | 2004-07 - 2012-09 | 59 | 80 | 1388 | |
| FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.6 | 2004-07 - 2011-07 | 74 | 100 | 1596 | |
| FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.6 LPG | 2009-10 - 2012-09 | 85 | 115 | 1596 | |
| FOCUS I Turnier (DNW) 1.6 16V Flexifuel | 2002-01 - 2004-11 | 75 | 1596 | ||
| FOCUS II Umpi- / ikkunakori 1.6 Ti-VCT | 2005-09 - 2011-07 | 85 | 1596 |
FUSION
2002 - 2012
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| FUSION (JU_) 1.6 | 2002-08 - 2009-11 | 74 | 100 | 1596 | |
| FUSION (JU_) 1.25 | 2004-08 - 2012-12 | 55 | 75 | 1242 | |
| FUSION (JU_) 1.4 | 2002-08 - 2012-12 | 59 | 80 | 1388 | |
| FUSION (JU_) 1.4 LPG | 2010-01 - 2012-12 | 59 | 80 | 1388 |
Alternatives
€149,81
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€341,61
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€179,45
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€192,18
Lähetys 28 business days