Mitat ja koko
| Pituus | 171 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Jännite | 14 V |
| Laturi varausvirta | 120 A |
| Kiinnitysmalli | Kaksoissaranoitu |
| Laturityyppi | Ei sisällä alipainepumppua |
| Etäisyys hihnapyörästa laturiin | 42.5 mm |
| Pyörimissuunta | Pyörimissuunta myötäpäivään |
| Hihnapyörät | Välihihnapyörällä |
| Rihloja | 6 kpl |
| Hihnapyörä-Ø | 54.2 mm |
| Liitin | B+(M8) |
| Pistokemallin tunnus | 57 |
| suositeltu korjauksenlaajennus | Kiilahihna/moniurahihna |
Shipping Details
| Weight | 5.883 Kg |
| Customs Code | 851150 |
| Country of Origin | Taiwan |
€217.04
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
FORD
Cross-Reference Numbers
BOSCH
0 986 049 171
F 042 A02 168
Bosch UP Test
ALT6103
DELCO REMY
DENSO
FORD
1229258
1255712
1477737
1676842
1707062
31288154
3M5T10300PA
3M5T10300PB
3M5T10300PC
3M5T10300PD
8M5T10300PA
8M5T10300PB
HC-Cargo
113922
HC-PARTS
CA1865IR
HELLA
HERTH+BUSS ELPARTS
32118712
LUCAS ELECTRICAL
LRA02814
LRA2814
MAGNETI MARELLI
MAZDA
Y601-18-300
Y601-18-300A
Y601-18-300B
TRW
LRA02814
VALEO
VOLVO
30667067
30795422
36000598
8603182
8666579
Fit Vehicles
FORD
39 vehicles
C-MAX
2007 - 2010
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| C-MAX (DM2) 2.0 TDCi | 2007-02 - 2010-09 | 98 | 133 | 1997 | |
| C-MAX (DM2) 2.0 TDCi | 2007-02 - 2010-09 | 100 | 136 | 1997 | |
| C-MAX (DM2) 2.0 TDCi | 2008-02 - 2010-09 | 81 | 110 | 1997 | |
| C-MAX (DM2) 1.6 TDCi | 2007-02 - 2010-09 | 66 | 90 | 1560 | |
| C-MAX (DM2) 1.6 TDCi | 2007-02 - 2010-09 | 80 | 109 | 1560 | |
| C-MAX (DM2) 1.6 TDCi | 2007-02 - 2010-09 | 74 | 101 | 1560 |
FIESTA
2004 - 2009
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| FIESTA V Van 1.6 TDCi | 2007-04 - 2009-09 | 66 | 90 | 1560 | |
| FIESTA V (JH_, JD_) 1.6 TDCi | 2004-11 - 2008-06 | 66 | 90 | 1560 |
FOCUS
2003 - 2012
FUSION
2004 - 2012
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| FUSION (JU_) 1.6 TDCi | 2004-11 - 2012-12 | 66 | 90 | 1560 |
KUGA
2008 - 2012
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| KUGA I 2.0 TDCi | 2008-03 - 2012-11 | 100 | 136 | 1997 | |
| KUGA I 2.0 TDCi 4x4 | 2008-03 - 2012-11 | 100 | 136 | 1997 |
MAZDA
5 vehicles
3
2004 - 2013
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| 3 (BK) 1.6 MZ-CD | 2006-06 - 2009-12 | 66 | 90 | 1560 | |
| 3 Sedan (BL) 1.6 MZR CD (BL12) | 2008-12 - 2013-05 | 80 | 109 | 1560 | |
| 3 (BK) 1.6 DI Turbo | 2004-06 - 2009-06 | 80 | 109 | 1560 | |
| 3 (BL) 1.6 MZ-CD (BL14) | 2008-12 - 2013-05 | 80 | 109 | 1560 | |
| 3 Sedan (BK) 1.6 DI Turbo (BK12Y) | 2004-06 - 2009-06 | 80 | 109 | 1560 |
VOLVO
12 vehicles
C30
2006 - 2012
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| C30 (533) 2.0 D | 2006-10 - 2012-12 | 100 | 136 | 1998 | |
| C30 (533) 1.6 D | 2006-10 - 2012-12 | 80 | 109 | 1560 |
C70
2008 - 2009
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| C70 II Cabriolet (542) 2.0 D | 2008-01 - 2009-10 | 100 | 136 | 1998 |
S40
2004 - 2012
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| S40 II (544) 2.0 CDI | 2005-07 - 2006-12 | 98 | 133 | 1998 | |
| S40 II (544) D4 | 2005-07 - 2006-12 | 96 | 1998 | ||
| S40 II (544) 1.6 D | 2005-01 - 2012-12 | 81 | 110 | 1560 | |
| S40 II (544) 2.0 D | 2004-01 - 2010-12 | 100 | 136 | 1998 |
V50
2003 - 2012
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| V50 (545) 1.6 D | 2005-01 - 2011-12 | 81 | 110 | 1560 | |
| V50 (545) 2.0 D | 2004-04 - 2010-12 | 100 | 136 | 1998 | |
| V50 (545) 2.0 D4 | 2005-07 - 2006-12 | 96 | 1998 | ||
| V50 (545) 2.0 CDI | 2003-12 - 2006-12 | 98 | 133 | 1998 | |
| V50 (545) 1.6 D | 2005-03 - 2012-12 | 80 | 1560 |
Alternatives
€318,18
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€192,53
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€184,30
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€387,36
Lähetys 2 business days