Mitat ja koko
| Pituus | 200 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Vaihto-osa | |
| Jännite | 14 V |
| Laturi varausvirta | 140 A |
| Kiinnitysmalli | Kaksoissaranoitu |
| Laturityyppi | Ei sisällä alipainepumppua |
| Etäisyys hihnapyörästa laturiin | 39.5 mm |
| Pyörimissuunta | Pyörimissuunta myötäpäivään |
| Hihnapyörät | Välihihnapyörällä |
| Rihloja | 61 kpl |
| Hihnapyörä-Ø | 56.2 mm |
| Liitin | B+(M8) |
| Pistokemallin tunnus | PL125 |
| suositeltu korjauksenlaajennus | Kiilahihna/moniurahihna |
Shipping Details
| Weight | 7.086 Kg |
| Customs Code | 851150 |
| Country of Origin | Hungary |
€348.26
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €29,49
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
SKODA
Cross-Reference Numbers
AUDI
03L 903 024 M
04B 903 023 D
BOSCH
SEAT
03L 903 024 M
04B 903 023 D
SEG AUTOMOTIVE
F000BL08F7
F000BL08F8
SKODA
03L 903 024 M
04B 903 023 D
VALEO
2617854A
2617854B
TG14C057
VW
03L 903 024 M
04B 903 023 D
Fit Vehicles
AUDI
5 vehicles
A1
2014 - 2018
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| A1 Sportback (8XA, 8XF) 1.4 TDI | 2014-11 - 2018-10 | 66 | 90 | 1422 | |
| A1 (8X1, 8XK) 1.4 TDI | 2014-11 - 2018-10 | 66 | 90 | 1422 |
A3
2008 - 2013
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| A3 Cabriolet (8P7) 1.6 TDI | 2009-05 - 2013-05 | 77 | 105 | 1598 | |
| A3 Cabriolet (8P7) 2.0 TDI | 2008-04 - 2013-05 | 103 | 140 | 1968 | |
| A3 Cabriolet (8P7) 2.0 TDI | 2008-04 - 2013-05 | 100 | 136 | 1968 |
SEAT
10 vehicles
IBIZA
2015 - 2017
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.4 TDI | 2015-05 - 2017-06 | 55 | 75 | 1422 | |
| IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.4 TDI | 2015-05 - 2017-06 | 66 | 90 | 1422 | |
| IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.4 TDI | 2015-05 - 2017-06 | 77 | 105 | 1422 | |
| IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.4 TDI | 2015-05 - 2016-12 | 55 | 75 | 1422 | |
| IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.4 TDI | 2015-05 - 2016-12 | 66 | 90 | 1422 | |
| IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.4 TDI | 2015-05 - 2016-12 | 77 | 105 | 1422 | |
| IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 1.4 TDI | 2015-05 - 2016-07 | 55 | 75 | 1422 | |
| IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 1.4 TDI | 2015-05 - 2016-07 | 66 | 90 | 1422 | |
| IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 1.4 TDI | 2015-05 - 2016-07 | 77 | 105 | 1422 |
TOLEDO
2015 - 2019
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| TOLEDO IV (KG3) 1.4 TDI | 2015-05 - 2019-04 | 66 | 90 | 1422 |
SKODA
8 vehicles
FABIA
2014 - 2022
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| FABIA III Praktik (NJ5) 1.4 TDI | 2014-10 - 2022-12 | 77 | 1422 | ||
| FABIA III Praktik (NJ5) 1.4 TDI | 2014-10 - 2022-12 | 66 | 1422 | ||
| FABIA III StW (NJ5) 1.4 TDI | 2014-10 - 2022-12 | 77 | 105 | 1422 | |
| FABIA III (NJ3) 1.4 TDI | 2014-08 - 2021-06 | 77 | 105 | 1422 | |
| FABIA III StW (NJ5) 1.4 TDI | 2014-10 - 2022-12 | 66 | 90 | 1422 | |
| FABIA III (NJ3) 1.4 TDI | 2014-08 - 2021-06 | 66 | 90 | 1422 |
RAPID
2015 - 2019
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| RAPID (NH3, NK3, NK6) 1.4 TDI | 2015-05 - 2019-12 | 66 | 90 | 1422 | |
| RAPID Spaceback (NH1) 1.4 TDI | 2015-05 - 2019-12 | 66 | 90 | 1422 |
VW
26 vehicles
CADDY
2015 - 2020
POLO
2014 - 2017
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| POLO V Umpimalli/viistoperä (6R1, 6C1) 1.4 TDI | 2014-03 - 2017-10 | 77 | 1422 | ||
| POLO V Umpimalli/viistoperä (6R1, 6C1) 1.4 TDI | 2014-03 - 2017-10 | 55 | 75 | 1422 | |
| POLO V Umpimalli/viistoperä (6R1, 6C1) 1.4 TDI | 2014-02 - 2017-10 | 66 | 90 | 1422 | |
| POLO V (6R1, 6C1) 1.4 TDI | 2014-02 - 2017-10 | 66 | 90 | 1422 | |
| POLO V (6R1, 6C1) 1.4 TDI | 2014-03 - 2017-10 | 55 | 75 | 1422 | |
| POLO V (6R1, 6C1) 1.4 TDI | 2014-05 - 2017-10 | 77 | 105 | 1422 |
Alternatives
€390,15
Lähetys seuraavana arkipäivänä