Mitat ja koko
| Pituus | 205 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Vaihto-osa | |
| Jännite | 14 V |
| Laturi varausvirta | 210 A |
| Kiinnitysmalli | Kaksoissaranoitu |
| Laturityyppi | Ei sisällä alipainepumppua |
| Etäisyys hihnapyörästa laturiin | 39 mm |
| Pyörimissuunta | Pyörimissuunta myötäpäivään |
| Hihnapyörät | Välihihnapyörällä |
| Rihloja | 6 kpl |
| Hihnapyörä-Ø | 55 mm |
| Liitin | B+(M8),COM |
| Pistokemallin tunnus | PL124 |
| suositeltu korjauksenlaajennus | Kiilahihna/moniurahihna |
Shipping Details
| Weight | 7.85 Kg |
| Customs Code | 851150 |
| Country of Origin | Slovakia |
€286.81
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €29,48
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
NISSAN
RENAULT
Cross-Reference Numbers
BOSCH
DACIA
23 10 025 43R
82 00 960 533
DELCO REMY
DRA0798
HC-PARTS
CA2086IR
LUCAS ELECTRICAL
MITSUBA
A004TJ0581
A004TJ0582
A004TJ0582ZC
A004TJ0582ZE
A4TJ0581
A4TJ0582
A4TJ0582ZC
A4TJ0582ZE
NISSAN
77113 68727
RENAULT
23 10 025 43R
77 11 368 727
82 00 363 528
82 00 660 057
82 00 960 533
Fit Vehicles
DACIA
5 vehicles
DUSTER
2017 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| DUSTER (HM_) 1.5 dCi 110 4x4 (HMAB) | 2017-10 - ... | 80 | 1461 | ||
| DUSTER (HM_) 1.5 dCi 90 (HMAA) | 2017-10 - ... | 66 | 1461 | ||
| DUSTER (HM_) 1.5 dCi 110 (HMAB) | 2017-10 - ... | 80 | 1461 |
LODGY
2012 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| LODGY (JS_) 1.5 dCi | 2012-03 - ... | 81 | 1461 | ||
| LODGY (JS_) 1.5 dCi (JSMC, JSAF) | 2013-01 - ... | 79 | 107 | 1461 |
RENAULT
50 vehicles
DUSTER
2018 - 2024
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| DUSTER (HM_) 1.5 dCi 110 4x4 (HMAB) | 2018-01 - 2024-07 | 80 | 1461 | ||
| DUSTER (HM_) 1.5 dCi 110 (HMAB) | 2018-01 - 2024-07 | 80 | 1461 |
FLUENCE
2010 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| FLUENCE (L3_) 1.5 dCi (L30A) | 2010-02 - ... | 63 | 86 | 1461 | |
| FLUENCE (L3_) 1.5 dCi (L30B) | 2010-02 - ... | 78 | 106 | 1461 | |
| FLUENCE (L3_) 1.5 dCi (L30D, L30L, L306, L33F, L33L, L33M, L33V, L33W) | 2010-02 - ... | 81 | 110 | 1461 | |
| FLUENCE (L3_) 1.5 dCi (L30S) | 2010-02 - ... | 66 | 90 | 1461 | |
| FLUENCE (L3_) 1.5 dCi | 2014-07 - ... | 70 | 95 | 1461 |
GRAND
2005 - 2016
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 1.5 dCi | 2006-06 - 2008-11 | 76 | 103 | 1461 | |
| GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 1.5 dCi (JM1E) | 2005-05 - 2009-01 | 78 | 106 | 1461 | |
| GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.5 dCi (JZ0B, JZ07) | 2009-02 - 2016-09 | 78 | 106 | 1461 | |
| GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.5 dCi (JZ02, JZ0R) | 2010-11 - 2016-09 | 70 | 95 | 1461 | |
| GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.5 dCi (JZ09, JZ0D, JZ10, JZ14, JZ1G, JZ29, JZ2C) | 2009-04 - 2016-09 | 81 | 110 | 1461 |
KANGOO
2013 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| KANGOO / GRAND KANGOO II (KW0/1_) 1.5 dCi 110 (KW06, KW12) | 2013-03 - ... | 81 | 110 | 1461 | |
| KANGOO Express (FW0/1_) 1.5 dCi 110 (FW06, FW12) | 2013-09 - ... | 81 | 110 | 1461 |
LAGUNA
2007 - 2015
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| LAGUNA III (BT0/1) 1.5 dCi (BT00, BT0A, BT0T, BT1J) | 2007-10 - 2015-12 | 81 | 110 | 1461 | |
| LAGUNA III Grandtour (KT0/1) 1.5 dCi (KT0A, KT0R, KT02) | 2007-10 - 2015-12 | 81 | 110 | 1461 | |
| LAGUNA Coupe (DT0/1) 1.5 dCi | 2012-03 - 2015-12 | 81 | 110 | 1461 |
LATITUDE
2010 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| LATITUDE (L70_) 1.5 dCi (L70R, L731) | 2010-07 - ... | 81 | 110 | 1461 |
MEGANE
2003 - ...
SCÉNIC
2005 - 2016
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.5 dCi | 2009-04 - 2016-09 | 81 | 110 | 1461 | |
| SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.5 dCi (JZ02, JZ0R) | 2010-11 - 2016-09 | 70 | 95 | 1461 | |
| SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.5 dCi | 2009-02 - 2016-09 | 78 | 106 | 1461 | |
| SCÉNIC III VAN (JZ0/1_) 1.5 dCi (JZ02) | 2013-01 - 2016-09 | 70 | 1461 | ||
| SCÉNIC III VAN (JZ0/1_) 1.5 dCi (JZ0D, JZ1M, JZ09, JZ14, JZ1G, JZ1W, JZ10) | 2009-04 - 2016-09 | 81 | 1461 | ||
| SCÉNIC II (JM0/1_) 1.5 dCi (JM16) | 2007-01 - 2008-11 | 76 | 103 | 1461 | |
| SCÉNIC II (JM0/1_) 1.5 dCi (JM1E, JM16) | 2005-05 - 2008-11 | 78 | 106 | 1461 |
Alternatives
€302,03
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€272,44
Lähetys 28 business days