Mitat ja koko
| Pituus | 185 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Vaihto-osa | |
| Jännite | 14 V |
| Laturi varausvirta | 150 A |
| Kiinnitysmalli | Suorakiinnitys |
| Laturityyppi | Ei sisällä alipainepumppua |
| Etäisyys hihnapyörästa laturiin | 43.3 mm |
| Pyörimissuunta | Pyörimissuunta myötäpäivään |
| Hihnapyörät | Välihihnapyörällä |
| Rihloja | 6 kpl |
| Hihnapyörä-Ø | 58.5 mm |
| suositeltu korjauksenlaajennus | Kiilahihna/moniurahihna |
| Käyttönumerot | 8258 |
Shipping Details
| Weight | 7.43 Kg |
| Customs Code | 851150 |
| Country of Origin | Germany |
€306.41
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €59,02
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
CITROËN
FIAT
PEUGEOT
Cross-Reference Numbers
CITROËN
96 749 875 80
FIAT
9674987580
K9674987580
FORD
1745661
1797966
1874992
2073243
2545291
CC1T10300BB
CC1T10300BC
CC1T10300BD
PEUGEOT
96 749 875 80
Fit Vehicles
CITROËN
10 vehicles
JUMPER
2006 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| JUMPER III Bussi 2.2 HDi 150 | 2011-07 - ... | 110 | 150 | 2198 | |
| JUMPER III Lava / alusta 2.2 HDi 130 | 2006-07 - ... | 96 | 130 | 2198 | |
| JUMPER III Lava / alusta 2.2 HDi 150 | 2011-07 - ... | 110 | 150 | 2198 | |
| JUMPER III Lava / alusta 2.2 HDi 110 | 2011-07 - 2020-12 | 81 | 110 | 2198 | |
| JUMPER III Umpikori 2.2 HDi 110 | 2011-07 - 2020-12 | 81 | 110 | 2198 | |
| JUMPER III Bussi 2.2 HDi 110 | 2011-07 - 2020-12 | 81 | 110 | 2198 | |
| JUMPER III Bussi 2.2 HDi 130 | 2011-07 - ... | 96 | 130 | 2198 | |
| JUMPER III Umpikori 2.2 HDi 130 4x4 | 2012-01 - 2016-05 | 96 | 2198 | ||
| JUMPER III Umpikori 2.2 HDi 130 | 2011-07 - ... | 96 | 130 | 2198 | |
| JUMPER III Umpikori 2.2 HDi 150 | 2011-07 - ... | 110 | 150 | 2198 |
FORD
29 vehicles
TOURNEO
2012 - 2015
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| TOURNEO CUSTOM V362 Bussi (F3) 2.2 TDCi | 2012-09 - 2015-12 | 92 | 125 | 2198 | |
| TOURNEO CUSTOM V362 Bussi (F3) 2.2 TDCi | 2012-09 - 2015-12 | 74 | 100 | 2198 | |
| TOURNEO CUSTOM V362 Bussi (F3) 2.2 TDCi | 2012-09 - 2015-12 | 114 | 155 | 2198 |
TRANSIT
2007 - 2023
PEUGEOT
13 vehicles
BOXER
2006 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| BOXER Umpikori 2.2 HDi 130 4x4 | 2011-03 - ... | 96 | 2198 | ||
| BOXER Bussi 2.2 HDi 150 | 2011-03 - ... | 110 | 150 | 2198 | |
| BOXER Umpikori 2.2 HDi 130 | 2011-03 - ... | 96 | 131 | 2198 | |
| BOXER Umpikori 2.2 HDi 150 | 2011-03 - ... | 110 | 150 | 2198 | |
| BOXER Bussi 2.2 HDi 110 | 2011-03 - 2020-12 | 81 | 110 | 2198 | |
| BOXER Bussi 2.2 HDi 130 | 2011-03 - ... | 96 | 131 | 2198 | |
| BOXER Lava / alusta 2.2 HDi 110 | 2011-03 - 2020-12 | 81 | 110 | 2198 | |
| BOXER Lava / alusta 2.2 HDi 130 | 2006-04 - ... | 96 | 131 | 2198 | |
| BOXER Umpikori 2.2 HDi 150 4x4 | 2011-03 - ... | 110 | 2198 | ||
| BOXER Lava / alusta 2.2 HDi 130 | 2011-03 - ... | 96 | 2198 | ||
| BOXER Lava / alusta 2.2 HDi 150 | 2011-03 - ... | 110 | 2198 | ||
| BOXER Umpikori 2.2 HDi 110 | 2011-03 - 2020-12 | 81 | 110 | 2198 | |
| BOXER Lava / alusta 2.2 HDi 150 | 2011-03 - ... | 110 | 150 | 2198 |
Alternatives
€277,86
Lähetys seuraavana arkipäivänä
BOSCH ® 0 125 711 101
Laturi
No longer deliverable by the manufacturer
on korvannut tämän tuotteen
0 125 711 131BOSCH ® 0 125 711 058
Laturi
No longer deliverable by the manufacturer
on korvannut tämän tuotteen
0 125 711 101