Mitat ja koko
| Pituus | 195 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Vaihto-osa | |
| Jännite | 14 V |
| Laturi varausvirta | 190 A |
| Kiinnitysmalli | Kaksoissaranoitu |
| Laturityyppi | Ei sisällä alipainepumppua |
| Etäisyys hihnapyörästa laturiin | 33 mm |
| Pyörimissuunta | Pyörimissuunta myötäpäivään |
| Hihnapyörät | Välihihnapyörällä |
| Rihloja | 6 kpl |
| Hihnapyörä-Ø | 53 mm |
| Liitin | B+(M8),COM |
| Pistokemallin tunnus | 125 |
| suositeltu korjauksenlaajennus | Kiilahihna/moniurahihna |
| Käyttönumerot | 8214 |
Shipping Details
| Weight | 8.37 Kg |
| Customs Code | 851150 |
| Country of Origin | Spain |
€317.25
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €29,86
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
MERCEDES-BENZ
Cross-Reference Numbers
BOSCH
MERCEDES-BENZ
000 906 77 03
000 906 93 05
A 000 906 77 03
A 000 906 93 05
Fit Vehicles
MERCEDES-BENZ
48 vehicles
C-CLASS
2013 - 2021
E-CLASS
2016 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| E-SARJA Cabriolet (A238) E 200 4-matic (238.443) | 2017-10 - ... | 135 | 1991 | ||
| E-SARJA Coupe (C238) E 300 (238.348) | 2016-12 - ... | 180 | 245 | 1991 | |
| E-SARJA T-Model (S213) E 200 (213.242) | 2016-07 - 2020-06 | 135 | 184 | 1991 | |
| E-SARJA T-Model (S213) E 200 4-matic (213.243) | 2017-01 - 2019-06 | 135 | 184 | 1991 | |
| E-SARJA Coupe (C238) E 200 4-matic (238.343) | 2017-06 - ... | 135 | 184 | 1991 | |
| E-SARJA Cabriolet (A238) E 200 (238.442) | 2017-06 - ... | 135 | 184 | 1991 | |
| E-SARJA Cabriolet (A238) E 300 (238.448) | 2017-06 - ... | 180 | 245 | 1991 | |
| E-SARJA Coupe (C238) E 200 (238.342) | 2016-12 - ... | 135 | 184 | 1991 | |
| E-SARJA T-Model (S213) E 250 (213.245) | 2016-07 - 2018-11 | 155 | 211 | 1991 | |
| E-SARJA (W213) E 200 4-matic (213.043) | 2016-07 - 2019-06 | 135 | 184 | 1991 | |
| E-SARJA (W213) E 250 (213.045) | 2016-07 - 2023-10 | 155 | 211 | 1991 | |
| E-SARJA (W213) E 200 (213.042) | 2016-01 - 2019-05 | 135 | 184 | 1991 |
GLC
2015 - 2019
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| GLC Coupe (C253) 250 4-matic (253.346) | 2016-06 - 2019-04 | 155 | 211 | 1991 | |
| GLC Coupe (C253) 300 4-matic (253.349) | 2016-10 - 2019-04 | 180 | 245 | 1991 | |
| GLC (X253) 250 4-matic (253.946) | 2015-06 - 2019-04 | 155 | 211 | 1991 | |
| GLC (X253) 300 4-matic (253.949) | 2015-07 - 2019-04 | 180 | 245 | 1991 | |
| GLC (X253) 200 4-matic (253.943) | 2016-01 - 2018-12 | 145 | 1991 | ||
| GLC Coupe (C253) 200 4-matic (253.343) | 2017-01 - 2019-05 | 145 | 1991 | ||
| GLC Coupe (C253) 300 4-matic (253.349) | 2016-11 - 2019-05 | 190 | 1991 | ||
| GLC (X253) 300 4-matic (253.949) | 2015-09 - 2019-05 | 190 | 1991 |
Alternatives
BOSCH ® 0 125 812 010
Laturi
No longer deliverable by the manufacturer
on korvannut tämän tuotteen
1 986 A01 057