Mitat ja koko
| Pituus | 188 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Vaihto-osa | |
| Jännite | 14 V |
| Laturi varausvirta | 140 A |
| Kiinnitysmalli | Yksittäissaranoitu |
| Laturityyppi | Ei sisällä alipainepumppua |
| Etäisyys hihnapyörästa laturiin | 113 mm |
| Pyörimissuunta | Pyörimissuunta myötäpäivään |
| Hihnapyörät | Välihihnapyörällä |
| Rihloja | 6 kpl |
| Hihnapyörä-Ø | 54.2 mm |
| Liitin | B2+(M8),DFM,L |
| Pistokemallin tunnus | PL75 |
| suositeltu korjauksenlaajennus | Kiilahihna/moniurahihna |
| Käyttönumerot | 8038 |
Shipping Details
| Weight | 6.759 Kg |
| Customs Code | 851150 |
| Country of Origin | Germany |
€317.87
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €59,74
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
STEYR
Cross-Reference Numbers
BOSCH
DELCO REMY
DRA0218
HC-PARTS
CA1994IR
HELLA
LUCAS ELECTRICAL
LRA03045
LRA3045
OPEL
13229992
13308508
13308508CY
93191922
SAAB
13308508
93191922
STEYR
13229992
VAUXHALL
13308508
93191922
Fit Vehicles
CADILLAC
4 vehicles
BLS
2006 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| BLS 1.9 D | 2007-12 - ... | 132 | 180 | 1910 | |
| BLS 1.9 D | 2006-04 - ... | 110 | 150 | 1910 | |
| BLS Wagon 1.9 D | 2007-12 - ... | 110 | 150 | 1910 | |
| BLS Wagon 1.9 D | 2007-12 - ... | 132 | 180 | 1910 |
OPEL
27 vehicles
ASTRA
2004 - 2012
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| ASTRA H (A04) 1.9 CDTI (L48) | 2004-09 - 2010-10 | 110 | 150 | 1910 | |
| ASTRA H (A04) 1.9 CDTI (L48) | 2005-09 - 2010-10 | 74 | 100 | 1910 | |
| ASTRA H GTC (A04) 1.9 CDTI (L08) | 2006-01 - 2010-10 | 74 | 101 | 1910 | |
| ASTRA H GTC (A04) 1.9 CDTI (L08) | 2005-09 - 2010-10 | 88 | 120 | 1910 | |
| ASTRA H TwinTop (A04) 1.9 CDTi (L67) | 2005-09 - 2010-10 | 110 | 150 | 1910 | |
| ASTRA H Umpi- / ikkunakori (L70) 1.9 CDTI (L70) | 2004-09 - 2010-10 | 110 | 150 | 1910 | |
| ASTRA H Umpi- / ikkunakori (L70) 1.9 CDTI (L70) | 2005-08 - 2012-12 | 74 | 1910 | ||
| ASTRA H StW (A04) 1.9 CDTI (L35) | 2004-09 - 2010-10 | 110 | 150 | 1910 | |
| ASTRA H StW (A04) 1.9 CDTI (L35) | 2005-09 - 2010-10 | 74 | 100 | 1910 | |
| ASTRA H GTC (A04) 1.9 CDTi (L08) | 2005-03 - 2010-10 | 110 | 150 | 1910 |
SIGNUM
2004 - 2008
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| SIGNUM Viistoperä (Z03) 1.9 CDTI (F48) | 2004-04 - 2008-02 | 88 | 120 | 1910 | |
| SIGNUM Viistoperä (Z03) 1.9 CDTI (F48) | 2004-04 - 2008-02 | 110 | 150 | 1910 | |
| SIGNUM Viistoperä (Z03) 1.9 CDTI (F48) | 2005-08 - 2008-02 | 74 | 100 | 1910 |
VECTRA
2004 - 2009
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| VECTRA C (Z02) 1.9 CDTI (F69) | 2004-04 - 2009-01 | 88 | 120 | 1910 | |
| VECTRA C (Z02) 1.9 CDTI (F69) | 2004-04 - 2008-08 | 110 | 150 | 1910 | |
| VECTRA C (Z02) 1.9 CDTI (F69) | 2005-10 - 2008-08 | 74 | 100 | 1910 | |
| VECTRA C GTS (Z02) 1.9 CDTI (F68) | 2004-04 - 2009-01 | 88 | 120 | 1910 | |
| VECTRA C GTS (Z02) 1.9 CDTI (F68) | 2004-04 - 2008-08 | 110 | 150 | 1910 | |
| VECTRA C GTS (Z02) 1.9 CDTI (F68) | 2005-06 - 2008-08 | 74 | 100 | 1910 | |
| VECTRA C StW (Z02) 1.9 CDTI (F35) | 2004-04 - 2009-01 | 88 | 120 | 1910 | |
| VECTRA C StW (Z02) 1.9 CDTI (F35) | 2004-04 - 2008-08 | 110 | 150 | 1910 | |
| VECTRA C StW (Z02) 1.9 CDTI (F35) | 2005-06 - 2008-08 | 74 | 100 | 1910 |
ZAFIRA
2005 - 2015
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 1.9 CDTI (M75) | 2005-07 - 2015-04 | 110 | 150 | 1910 | |
| ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 1.9 CDTI (M75) | 2005-07 - 2010-12 | 74 | 100 | 1910 | |
| ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 1.9 CDTI (M75) | 2005-07 - 2015-04 | 88 | 120 | 1910 | |
| ZAFIRA B Umpikori/tila-auto (A05) 1.9 CDTI VAN (M75) | 2005-07 - 2015-04 | 110 | 1910 | ||
| ZAFIRA B Umpikori/tila-auto (A05) 1.9 CDTI VAN (M75) | 2005-07 - 2015-04 | 88 | 1910 |
SAAB
9 vehicles
9-3
2004 - 2015
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| 9-3 Cabriolet (YS3F) 1.9 TiD | 2006-01 - 2015-02 | 110 | 150 | 1910 | |
| 9-3 Cabriolet (YS3F) 1.9 TTiD | 2007-12 - 2015-02 | 132 | 180 | 1910 | |
| 9-3 StW (E50) 1.9 TiD | 2005-03 - 2015-02 | 88 | 120 | 1910 | |
| 9-3 StW (E50) 1.9 TiD | 2005-03 - 2015-02 | 110 | 150 | 1910 | |
| 9-3 StW (E50) 1.9 TTiD | 2007-12 - 2015-02 | 132 | 180 | 1910 | |
| 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 1.9 TiD | 2004-09 - 2015-02 | 88 | 120 | 1910 | |
| 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 1.9 TiD | 2004-09 - 2015-02 | 110 | 150 | 1910 | |
| 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 1.9 TTiD | 2007-12 - 2015-02 | 132 | 180 | 1910 |
9-3X
2009 - 2012
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| 9-3X (YS3) 1.9 TTiD | 2009-02 - 2012-12 | 132 | 1910 |
Alternatives
€254,85
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€310,64
Lähetys seuraavana arkipäivänä
BOSCH ® 0 124 425 097
Laturi
No longer deliverable by the manufacturer
on korvannut tämän tuotteen
1 986 A01 110BOSCH ® 0 124 425 059
Laturi
No longer deliverable by the manufacturer
on korvannut tämän tuotteen
0 124 425 097