Mitat ja koko
| Pituus | 167 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Vaihto-osa | |
| Jännite | 14 V |
| Laturi varausvirta | 150 A |
| Kiinnitysmalli | Kaksoissaranoitu |
| Laturityyppi | Ei sisällä alipainepumppua |
| Etäisyys hihnapyörästa laturiin | 41.8 mm |
| Pyörimissuunta | Pyörimissuunta myötäpäivään |
| Hihnapyörät | Välihihnapyörällä |
| Rihloja | 6 kpl |
| Hihnapyörä-Ø | 54.1 mm |
| Liitin | B2+(M8) |
| Liitin | SIG |
| Liitin | FR |
| Liitin | A |
| Pistokemallin tunnus | PL57 |
| suositeltu korjauksenlaajennus | Kiilahihna/moniurahihna |
| Käyttönumerot | 4907 |
Shipping Details
| Weight | 6.389 Kg |
| Customs Code | 851150 |
| Country of Origin | Slovakia |
€335.57
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €119,46
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
FORD
Cross-Reference Numbers
DELCO REMY
DENSO
FORD
1229259
1255711
1477738
1676843
1704085
1708322
1748630
3M5T10300YA
3M5T10300YB
3M5T10300YC
3M5T10300YD
3M5T10300YE
8M5T10300YA
8M5T10300YB
HC-PARTS
CA1834IR
HELLA
LUCAS ELECTRICAL
LRA02815
LRA2815
MAGNETI MARELLI
633 774 16
MAN7416
VOLVO
30667068
30795423
31285593
31285595
31288155
36000599
36050997
8603183
Fit Vehicles
FORD
45 vehicles
C-MAX
2007 - 2010
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| C-MAX (DM2) 2.0 TDCi | 2007-02 - 2010-09 | 98 | 133 | 1997 | |
| C-MAX (DM2) 2.0 TDCi | 2007-02 - 2010-09 | 100 | 136 | 1997 | |
| C-MAX (DM2) 2.0 TDCi | 2008-02 - 2010-09 | 81 | 110 | 1997 | |
| C-MAX (DM2) 1.6 TDCi | 2007-02 - 2010-09 | 66 | 90 | 1560 | |
| C-MAX (DM2) 1.6 TDCi | 2007-02 - 2010-09 | 80 | 109 | 1560 | |
| C-MAX (DM2) 1.6 TDCi | 2007-02 - 2010-09 | 74 | 101 | 1560 |
FIESTA
2004 - 2009
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| FIESTA V Van 1.6 TDCi | 2007-04 - 2009-09 | 66 | 90 | 1560 | |
| FIESTA V (JH_, JD_) 1.6 TDCi | 2004-11 - 2008-06 | 66 | 90 | 1560 |
FOCUS
2003 - 2012
FUSION
2004 - 2012
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| FUSION (JU_) 1.6 TDCi | 2004-11 - 2012-12 | 66 | 90 | 1560 |
KUGA
2008 - 2012
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| KUGA I 2.0 TDCi | 2008-03 - 2012-11 | 100 | 136 | 1997 | |
| KUGA I VAN TDCi | 2010-03 - 2012-11 | 103 | 1997 | ||
| KUGA I VAN TDCi 4x4 | 2010-03 - 2012-11 | 103 | 1997 | ||
| KUGA I VAN TDCi 4x4 | 2010-03 - 2012-11 | 120 | 1997 | ||
| KUGA I 2.0 TDCi | 2010-03 - 2012-11 | 103 | 140 | 1997 | |
| KUGA I 2.0 TDCi 4x4 | 2010-03 - 2012-11 | 103 | 140 | 1997 | |
| KUGA I 2.0 TDCi 4x4 | 2008-03 - 2012-11 | 100 | 136 | 1997 | |
| KUGA I 2.0 TDCi 4x4 | 2010-03 - 2012-11 | 120 | 163 | 1997 |
VOLVO
12 vehicles
C30
2006 - 2012
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| C30 (533) 2.0 D | 2006-10 - 2012-12 | 100 | 136 | 1998 | |
| C30 (533) 1.6 D | 2006-10 - 2012-12 | 80 | 109 | 1560 |
C70
2008 - 2009
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| C70 II Cabriolet (542) 2.0 D | 2008-01 - 2009-10 | 100 | 136 | 1998 |
S40
2004 - 2012
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| S40 II (544) 2.0 CDI | 2005-07 - 2006-12 | 98 | 133 | 1998 | |
| S40 II (544) D4 | 2005-07 - 2006-12 | 96 | 1998 | ||
| S40 II (544) 1.6 D | 2005-01 - 2012-12 | 81 | 110 | 1560 | |
| S40 II (544) 2.0 D | 2004-01 - 2010-12 | 100 | 136 | 1998 |
V50
2003 - 2012
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| V50 (545) 1.6 D | 2005-01 - 2011-12 | 81 | 110 | 1560 | |
| V50 (545) 2.0 D | 2004-04 - 2010-12 | 100 | 136 | 1998 | |
| V50 (545) 2.0 D4 | 2005-07 - 2006-12 | 96 | 1998 | ||
| V50 (545) 2.0 CDI | 2003-12 - 2006-12 | 98 | 133 | 1998 | |
| V50 (545) 1.6 D | 2005-03 - 2012-12 | 80 | 1560 |
Alternatives
€173,69
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€195,64
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€196,63
Lähetys 28 business days