Mitat ja koko
| Pituus | 175 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Vaihto-osa | |
| Jännite | 14 V |
| Laturi varausvirta | 130 A |
| Kiinnitysmalli | Yksittäissaranoitu |
| Laturityyppi | Ei sisällä alipainepumppua |
| Etäisyys hihnapyörästa laturiin | 112.5 mm |
| Pyörimissuunta | Pyörimissuunta myötäpäivään |
| Hihnapyörät | Välihihnapyörällä |
| Rihloja | 6 kpl |
| Hihnapyörä-Ø | 61.5 mm |
| suositeltu korjauksenlaajennus | Kiilahihna/moniurahihna |
| Käyttönumerot | 4880 |
Shipping Details
| Weight | 7.25 Kg |
| Customs Code | 851150 |
| Country of Origin | Slovakia |
€356.97
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €120,42
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
BOSCH
0 986 048 803
1 986 A01 352
DELCO REMY
DENSO
HC-PARTS
CA1890IR
HELLA
LUCAS ELECTRICAL
LRA02946
LRA2946
MAGNETI MARELLI
633 774 91
MAN7491
OPEL
12 04 434
13153236
62 04 189
93169030
93169031
93180104
95 62 208
SAAB
93169259
93180104
VAUXHALL
93180104
R1530099
Fit Vehicles
OPEL
34 vehicles
ASTRA
2004 - 2012
SIGNUM
2004 - 2008
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| SIGNUM Viistoperä (Z03) 1.9 CDTI (F48) | 2004-04 - 2008-02 | 88 | 120 | 1910 | |
| SIGNUM Viistoperä (Z03) 1.9 CDTI (F48) | 2004-04 - 2008-02 | 110 | 150 | 1910 | |
| SIGNUM Viistoperä (Z03) 1.9 CDTI (F48) | 2005-08 - 2008-02 | 74 | 100 | 1910 |
VECTRA
2004 - 2009
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| VECTRA C (Z02) 1.9 CDTI (F69) | 2004-04 - 2009-01 | 88 | 120 | 1910 | |
| VECTRA C (Z02) 1.9 CDTI (F69) | 2004-04 - 2008-08 | 110 | 150 | 1910 | |
| VECTRA C (Z02) 1.9 CDTI (F69) | 2005-10 - 2008-08 | 74 | 100 | 1910 | |
| VECTRA C GTS (Z02) 1.9 CDTI (F68) | 2004-04 - 2009-01 | 88 | 120 | 1910 | |
| VECTRA C GTS (Z02) 1.9 CDTI (F68) | 2004-04 - 2008-08 | 110 | 150 | 1910 | |
| VECTRA C GTS (Z02) 1.9 CDTI (F68) | 2005-06 - 2008-08 | 74 | 100 | 1910 | |
| VECTRA C StW (Z02) 1.9 CDTI (F35) | 2004-04 - 2009-01 | 88 | 120 | 1910 | |
| VECTRA C StW (Z02) 1.9 CDTI (F35) | 2004-04 - 2008-08 | 110 | 150 | 1910 | |
| VECTRA C StW (Z02) 1.9 CDTI (F35) | 2005-06 - 2008-08 | 74 | 100 | 1910 |
ZAFIRA
2005 - 2015
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 1.9 CDTI (M75) | 2005-07 - 2015-04 | 110 | 150 | 1910 | |
| ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 1.9 CDTI (M75) | 2005-07 - 2010-12 | 74 | 100 | 1910 | |
| ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 1.9 CDTI (M75) | 2005-07 - 2015-04 | 88 | 120 | 1910 | |
| ZAFIRA B Umpikori/tila-auto (A05) 1.9 CDTI VAN (M75) | 2005-07 - 2015-04 | 110 | 1910 | ||
| ZAFIRA B Umpikori/tila-auto (A05) 1.9 CDTI VAN (M75) | 2005-07 - 2015-04 | 88 | 1910 |
SAAB
4 vehicles
9-3
2004 - 2015
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| 9-3 StW (E50) 1.9 TiD | 2005-03 - 2015-02 | 88 | 120 | 1910 | |
| 9-3 StW (E50) 1.9 TiD | 2005-03 - 2015-02 | 110 | 150 | 1910 | |
| 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 1.9 TiD | 2004-09 - 2015-02 | 88 | 120 | 1910 | |
| 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 1.9 TiD | 2004-09 - 2015-02 | 110 | 150 | 1910 |
Alternatives
€242,33
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€188,73
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€219,36
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€287,38
Lähetys 28 business days