Mitat ja koko
| Pituus | 185 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Vaihto-osa | |
| Jännite | 14 V |
| Laturi varausvirta | 150 A |
| Kiinnitysmalli | Yksittäissaranoitu |
| Laturityyppi | Ei sisällä alipainepumppua |
| Etäisyys hihnapyörästa laturiin | 85.2 mm |
| Pyörimissuunta | Pyörimissuunta myötäpäivään |
| Hihnapyörät | Moniurahihnapyörällä |
| Rihloja | 6 kpl |
| Hihnapyörä-Ø | 50 mm |
| suositeltu korjauksenlaajennus | Kiilahihna/moniurahihna |
| Käyttönumerot | 4755 |
Shipping Details
| Weight | 7.25 Kg |
| Customs Code | 851150 |
| Country of Origin | Germany |
€270.90
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €59,74
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
MERCEDES-BENZ
STEYR
Cross-Reference Numbers
BOSCH
0 124 615 003
0 124 615 012
0 124 615 044
0 124 615 049
0 124 615 073
0 986 043 670
0 986 043 673
0 986 047 553
0 986 048 643
DELCO REMY
HC-PARTS
CA1776IR
HELLA
LUCAS ELECTRICAL
LRA02294
LRA2294
MERCEDES-BENZ
012 154 13 02
012 154 13 02 80
013 154 82 02
013 154 82 02 80
01315482020
014 154 01 02
014 154 01 02 80
A 012 154 13 02
A 012 154 13 02 80
A 013 154 82 02
A 013 154 82 02 80
A 014 154 01 02
A 014 154 01 02 80
A01315482020
STEYR
0131548202
Fit Vehicles
MERCEDES-BENZ
45 vehicles
CLK
1998 - 2003
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CLK (C208) CLK 55 AMG (208.374) | 2000-09 - 2003-12 | 255 | 5439 | ||
| CLK Cabriolet (A208) CLK 55 AMG (208.474) | 2001-09 - 2002-03 | 255 | 5439 | ||
| CLK (C208) CLK 430 (208.370) | 1998-07 - 2002-06 | 205 | 279 | 4266 | |
| CLK (C208) CLK 55 AMG (208.374) | 1999-08 - 2002-06 | 255 | 347 | 5439 | |
| CLK Cabriolet (A208) CLK 430 (208.470) | 1998-09 - 2002-03 | 205 | 279 | 4266 | |
| CLK Cabriolet (A208) CLK 55 AMG (208.474) | 2000-01 - 2002-03 | 255 | 347 | 5439 |
CLS
2004 - 2010
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CLS (C219) CLS 500 (219.375) | 2004-10 - 2010-12 | 225 | 306 | 4966 |
E-CLASS
1997 - 2009
S-CLASS
1998 - 2006
SL
2001 - 2012
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| SL (R230) 500 (230.475) | 2001-10 - 2012-01 | 225 | 306 | 4966 | |
| SL (R230) 350 (230.467) | 2003-03 - 2012-01 | 180 | 245 | 3724 |
SLR
2004 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| SLR (R199) 5.4 722 Edition | 2006-10 - ... | 478 | 650 | 5439 | |
| SLR Roadster (R199) 5.4 | 2007-04 - ... | 460 | 626 | 5439 | |
| SLR Roadster (R199) 5.4 | 2006-10 - ... | 478 | 650 | 5439 | |
| SLR (R199) 5.4 (199.376) | 2004-09 - ... | 460 | 5439 | ||
| SLR (R199) 5.4 (199.376) | 2004-04 - ... | 460 | 626 | 5439 |
Alternatives
BOSCH ® 0 124 615 044
Laturi
No longer deliverable by the manufacturer
on korvannut tämän tuotteen
0 124 615 049BOSCH ® 0 124 615 049
Laturi
No longer deliverable by the manufacturer
on korvannut tämän tuotteen
0 124 615 073€352,37
Lähetys 28 business days
€221,98
Lähetys 28 business days