Mitat ja koko
| Pituus | 196 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Vaihto-osa | |
| Jännite | 14 V |
| Laturi varausvirta | 200 A |
| Kiinnitysmalli | Suorakiinnitys |
| Laturityyppi | Ei sisällä alipainepumppua |
| Etäisyys hihnapyörästa laturiin | 31.4 mm |
| Pyörimissuunta | Pyörimissuunta myötäpäivään |
| Hihnapyörät | Välihihnapyörällä |
| Rihloja | 6 kpl |
| Hihnapyörä-Ø | 50 mm |
| Liitin | B1+(M8) |
| Liitin | L |
| Liitin | DFM |
| Pistokemallin tunnus | PL103 |
| suositeltu korjauksenlaajennus | Kiilahihna/moniurahihna |
| Käyttönumerot | 4632 |
Shipping Details
| Weight | 8.66 Kg |
| Customs Code | 851150 |
| Country of Origin | Slovakia |
€411.04
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €119,12
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
MERCEDES-BENZ
Cross-Reference Numbers
DELCO REMY
HC-PARTS
CA1846IR
HELLA
LUCAS ELECTRICAL
LRA02247
LRA2247
MERCEDES-BENZ
013 154 10 02
013 154 10 02 80
A 013 154 10 02
A 013 154 10 02 80
Fit Vehicles
MERCEDES-BENZ
42 vehicles
SPRINTER
2006 - 2019
VIANO
2003 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| VIANO (W639) CDI 2.2 4-matic (639.711, 639.713, 639.811, 639.813,... | 2006-03 - ... | 85 | 2148 | ||
| VIANO (W639) CDI 2.2 (639.711, 639.713, 639.811, 639.813, 639.815) | 2003-09 - ... | 80 | 109 | 2148 | |
| VIANO (W639) CDI 2.2 (639.711, 639.713, 639.811, 639.813, 639.815) | 2005-08 - ... | 85 | 116 | 2148 | |
| VIANO (W639) CDI 2.2 4-matic (639.713) | 2005-07 - ... | 80 | 109 | 2148 | |
| VIANO (W639) CDI 2.2 (639.711, 639.713, 639.811, 639.813, 639.815) | 2003-09 - ... | 110 | 150 | 2148 | |
| VIANO (W639) CDI 2.2 4-matic (639.711, 639.713, 639.811, 639.813,... | 2005-07 - ... | 110 | 150 | 2148 |
VITO
2003 - ...
Alternatives
€260,78
Lähetys seuraavana arkipäivänä
BOSCH ® 0 124 625 006
Laturi
No longer deliverable by the manufacturer
on korvannut tämän tuotteen
0 124 625 204€351,63
Lähetys 28 business days
€323,21
Lähetys 28 business days