Mitat ja koko
| Pituus | 195 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Vaihto-osa | |
| Jännite | 14 V |
| Laturi varausvirta | 140 A |
| Kiinnitysmalli | Kaksoissaranoitu |
| Laturityyppi | Ei sisällä alipainepumppua |
| Etäisyys hihnapyörästa laturiin | 40.8 mm |
| Pyörimissuunta | Pyörimissuunta myötäpäivään |
| Hihnapyörät | Moniurahihnapyörällä |
| Rihloja | 7 kpl |
| Hihnapyörä-Ø | 55 mm |
| Liitin | L |
| Liitin | B+(M8) |
| Pistokemallin tunnus | PL87 |
| suositeltu korjauksenlaajennus | Kiilahihna/moniurahihna |
| Käyttönumerot | 4621 |
Shipping Details
| Weight | 7.0 Kg |
| Customs Code | 851150 |
| Country of Origin | Slovakia |
€368.57
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €119,21
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
IVECO
UAZ
Cross-Reference Numbers
BOSCH
DELCO REMY
HC-PARTS
CA1837IR
HELLA
IVECO
504009978
LUCAS ELECTRICAL
LRA02292
LRA2292
MAGNETI MARELLI
063535250200
MAN2031
UAZ
504009978
Fit Vehicles
FIAT
13 vehicles
DUCATO
2001 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| DUCATO Bussi (244_) 2.3 JTD | 2001-12 - 2006-07 | 81 | 110 | 2286 | |
| DUCATO Umpikori (250_) 120 Multijet 2,3 D 4x4 | 2010-03 - ... | 88 | 120 | 2287 | |
| DUCATO Bussi (250_) 130 Multijet 2,3 D 4x4 | 2011-06 - ... | 96 | 2287 | ||
| DUCATO Umpikori (250_) 130 Multijet 2,3 D 4x4 | 2011-06 - ... | 96 | 2287 | ||
| DUCATO Bussi (250_) 120 Multijet 2,3 D | 2006-07 - 2013-10 | 88 | 120 | 2287 | |
| DUCATO Bussi (250_) 130 Multijet 2,3 D | 2007-01 - ... | 96 | 131 | 2287 | |
| DUCATO Umpikori (244_) 2.3 JTD | 2001-12 - 2006-07 | 81 | 110 | 2286 | |
| DUCATO Lava / alusta (244_) 2.3 JTD | 2001-12 - 2006-07 | 81 | 110 | 2286 | |
| DUCATO Umpikori (250_) 120 Multijet 2,3 D | 2006-07 - ... | 88 | 120 | 2287 | |
| DUCATO Umpikori (250_) 130 Multijet 2,3 D | 2006-08 - ... | 96 | 131 | 2287 | |
| DUCATO Lava / alusta (250_) 120 Multijet 2,3 D 4x4 | 2010-03 - ... | 88 | 120 | 2287 | |
| DUCATO Lava / alusta (250_) 120 Multijet 2,3 D | 2006-07 - ... | 88 | 120 | 2287 | |
| DUCATO Lava / alusta (250_) 130 Multijet 2,3 D | 2006-08 - ... | 96 | 131 | 2287 |
IVECO
49 vehicles
DAILY
2002 - 2014
UAZ
1 vehicles
PATRIOT
2006 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| PATRIOT 2.3 D | 2006-06 - ... | 85 | 116 | 2286 |
Alternatives
€211,89
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€238,46
Lähetys seuraavana arkipäivänä
BOSCH ® 0 124 525 020
Laturi
No longer deliverable by the manufacturer
on korvannut tämän tuotteen
1 986 A00 531