Mitat ja koko
| Pituus | 179 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Vaihto-osa | |
| Jännite | 14 V |
| Laturi varausvirta | 120 A |
| Kiinnitysmalli | Kaksoissaranoitu |
| Laturityyppi | Ei sisällä alipainepumppua |
| Etäisyys hihnapyörästa laturiin | 40.1 mm |
| Pyörimissuunta | Pyörimissuunta myötäpäivään |
| Hihnapyörät | Moniurahihnapyörällä |
| Rihloja | 6 kpl |
| Hihnapyörä-Ø | 68 mm |
| suositeltu korjauksenlaajennus | Kiilahihna/moniurahihna |
| Käyttönumerot | 4036 |
Shipping Details
| Weight | 7.668 Kg |
| Customs Code | 851150 |
| Country of Origin | Germany |
€335.83
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €59,02
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
MWM
Cross-Reference Numbers
BOSCH
0 123 510 026
0 123 515 016
DELCO REMY
HC-PARTS
CA1229IR
HELLA
LETRIKA
11203569
AAN5564
LUCAS ELECTRICAL
LRB00296
LRB296
MWM
9 0571 01 0 0042
VALEO
VW
028 903 027 P
Fit Vehicles
VW
37 vehicles
CALIFORNIA
1998 - 2003
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CALIFORNIA T4 Camper (7DJ, 7DK, 70J) 2.5 TDI | 1998-05 - 2003-04 | 65 | 2461 | ||
| CALIFORNIA T4 Camper (7DJ, 7DK, 70J) 2.5 | 1998-05 - 2003-04 | 85 | 2461 | ||
| CALIFORNIA T4 Camper (7DJ, 7DK, 70J) 2.5 | 1998-05 - 2002-04 | 81 | 2461 | ||
| CALIFORNIA T4 Camper (7DJ, 7DK, 70J) 2.4 D | 1998-05 - 2002-04 | 55 | 2370 |
LT
1996 - 2006
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| LT 28-46 II Lava / alusta (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2DM) 2.5 SDI | 1996-09 - 2006-07 | 55 | 75 | 2461 | |
| LT 28-46 II Lava / alusta (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2DM) 2.5 TDI | 1996-06 - 1999-08 | 75 | 102 | 2461 | |
| LT 28-35 II Bussi (2DB, 2DE, 2DK) 2.8 TDI | 1997-07 - 2003-05 | 92 | 2798 | ||
| LT 28-46 II Umpikori (2DA, 2DD, 2DH) 2.8 TDI | 1997-07 - 2002-01 | 92 | 125 | 2799 | |
| LT 28-46 II Umpikori (2DA, 2DD, 2DH) 2.5 SDI | 1996-09 - 2006-07 | 55 | 75 | 2461 | |
| LT 28-46 II Umpikori (2DA, 2DD, 2DH) 2.5 TDI | 1996-05 - 1999-08 | 75 | 102 | 2461 | |
| LT 28-46 II Lava / alusta (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2DM) 2.8 TDI | 1997-07 - 2002-01 | 92 | 125 | 2799 | |
| LT 28-35 II Bussi (2DB, 2DE, 2DK) 2.5 SDI | 1996-07 - 2006-07 | 55 | 75 | 2461 | |
| LT 28-35 II Bussi (2DB, 2DE, 2DK) 2.5 TDI | 1996-05 - 1999-08 | 75 | 102 | 2461 |
TRANSPORTER
1990 - 2003
Alternatives
€265,76
Lähetys 28 business days
€254,31
Lähetys 28 business days
€189,94
Lähetys 28 business days