Mitat ja koko
| Pituus | 185 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Vaihto-osa | |
| Jännite | 14 V |
| Laturi varausvirta | 90 A |
| Kiinnitysmalli | Yksittäissaranoitu |
| Laturityyppi | Ei sisällä alipainepumppua |
| Etäisyys hihnapyörästa laturiin | 92.1 mm |
| Pyörimissuunta | Pyörimissuunta myötäpäivään |
| Hihnapyörät | Välihihnapyörällä |
| Rihloja | 6 kpl |
| Hihnapyörä-Ø | 56 mm |
| Liitin | B+(M8),L(M5),W |
| suositeltu korjauksenlaajennus | Kiilahihna/moniurahihna |
| Käyttönumerot | 4018 |
Shipping Details
| Weight | 6.301 Kg |
| Customs Code | 851150 |
| Country of Origin | Germany |
€289.59
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €59,04
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
MERCEDES-BENZ
Cross-Reference Numbers
BOSCH
DELCO REMY
HC-PARTS
CA1209IR
HELLA
LUCAS ELECTRICAL
LRB00301
LRB301
MERCEDES-BENZ
009 154 33 02
010 154 08 02
010 154 08 02 80
A 009 154 33 02
A 010 154 08 02
A 010 154 08 02 80
VALEO
Fit Vehicles
MERCEDES-BENZ
63 vehicles
G-CLASS
1996 - 2001
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| G-SARJA Cabrio (W463) G 300 TD (463.308) | 1996-09 - 2000-07 | 130 | 177 | 2996 | |
| G-SARJA (W463) G 300 TD (463.330, 463.331) | 1996-08 - 2000-07 | 130 | 177 | 2996 | |
| G-SARJA (W461) G 290 TD (461.335, 461.336) | 1997-07 - 2001-07 | 88 | 120 | 2874 |
S-CLASS
1991 - 1999
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| S-SARJA Coupe (C140) SEC/CL 420 (140.063) | 1994-10 - 1999-02 | 205 | 279 | 4196 | |
| S-SARJA Coupe (C140) 500 SEC / CL 500 (140.070) | 1992-10 - 1999-12 | 235 | 320 | 4973 | |
| S-SARJA (W140) 400 SE, SEL/S420 (140.042, 140.043) | 1991-02 - 1998-10 | 210 | 286 | 4196 | |
| S-SARJA (W140) 500 SE, SEL (140.050, 140.051) | 1991-02 - 1998-10 | 240 | 326 | 4973 | |
| S-SARJA (W140) S 420 (140.042, 140.043) | 1993-01 - 1998-10 | 205 | 279 | 4196 | |
| S-SARJA (W140) S 500 (140.050, 140.051) | 1993-01 - 1998-10 | 235 | 320 | 4973 |
SPRINTER
1995 - 2006
UNIMOG
1996 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| UNIMOG U 90 | 1996-07 - ... | 85 - 90 | 116 - 122 | 2874 | |
| UNIMOG U 100L | 1996-07 - ... | 85 - 90 | 116 - 122 | 2874 |
VARIO
1996 - 2010
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| VARIO Umpikori (B667, B670, B668) 512 D (667.351, 667.352, 667.353) | 1996-09 - 2010-12 | 90 | 122 | 2874 | |
| VARIO Umpikori (B667, B670, B668) 612 D (668.351, 668.352, 668.353) | 1996-09 - 2010-12 | 90 | 122 | 2874 | |
| VARIO Lava / alusta (B670, B668, B667) 812 D (670.331, 670.332) | 1996-09 - 2010-12 | 90 | 122 | 2874 | |
| VARIO Bussi (B670) O 812 (670.373, 670.674) | 1996-09 - 2010-12 | 90 | 122 | 2874 | |
| VARIO Lava / alusta (B670, B668, B667) 512 D (667.321, 667.322, 667.323) | 1996-09 - 2010-12 | 90 | 122 | 2874 | |
| VARIO Lava / alusta (B670, B668, B667) 612 D (668.321, 668.322, 668.323) | 1996-09 - 2010-12 | 90 | 122 | 2874 | |
| VARIO Lava / alusta (B670, B668, B667) 812 D (670.321, 670.322, 670.323, 670.324) | 1996-09 - 2010-12 | 90 | 122 | 2874 | |
| VARIO Umpikori (B667, B670, B668) 812 D (670.351, 670.352, 670.353) | 1996-09 - 2010-12 | 90 | 122 | 2874 | |
| VARIO Lava / alusta (B670, B668, B667) 612 D (668.331, 668.332) | 1996-09 - 2010-12 | 90 | 122 | 2874 |
MULTICAR
2 vehicles
UX100
1999 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| UX100 UX100H, UX100M | 1999-01 - ... | 85 | 116 | 2874 | |
| UX100 UX100M | 1999-01 - ... | 85 | 116 | 2874 |
PUCH
1 vehicles
G-MODELL
1997 - 2001
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| G-MODELL (W461) 290 GD Turbodiesel (461.335, 461.336) | 1997-04 - 2001-12 | 88 | 120 | 2874 |
Alternatives
€254,02
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€241,78
Lähetys seuraavana arkipäivänä
BOSCH ® 0 124 325 227
Laturi
No longer deliverable by the manufacturer
on korvannut tämän tuotteen
1 986 A00 814€276,79
Lähetys 28 business days