No longer deliverable by the manufacturer
Mitat ja koko
| Pituus | 185 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Vaihto-osa | |
| Jännite | 14 V |
| Laturi varausvirta | 90 A |
| Kiinnitysmalli | Yksittäissaranoitu |
| Laturityyppi | Ei sisällä alipainepumppua |
| Etäisyys hihnapyörästa laturiin | 110 mm |
| Pyörimissuunta | Pyörimissuunta myötäpäivään |
| Hihnapyörät | Hihnapyörällä |
| Rihloja | 1 kpl |
| Hihnapyörä-Ø | 65 mm |
| Liitin | B+(M8),D+(M5),W |
| suositeltu korjauksenlaajennus | Kiilahihna/moniurahihna |
| Käyttönumerot | 3909 |
Shipping Details
| Weight | 7.379 Kg |
| Customs Code | 851150 |
| Country of Origin | Germany |
No longer available
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
SEAT
Cross-Reference Numbers
BOSCH
DELCO REMY
HC-PARTS
CA1089IR
HELLA
LUCAS ELECTRICAL
LRB00385
LRB385
Motorcraft
EGL1289R
SEAT
028 903 025 S
VALEO
VW
028 903 018 B
028 903 018 BX
028 903 025 S
028 903 025 SX
028 903 027 D
Fit Vehicles
FORD
2 vehicles
GALAXY
1995 - 2006
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| GALAXY I (WGR) 1.9 TDI | 1995-03 - 2006-05 | 66 | 90 | 1896 | |
| GALAXY I (WGR) 1.9 TDI | 1997-08 - 2000-04 | 81 | 110 | 1896 |
SEAT
9 vehicles
ALHAMBRA
1996 - 2010
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| ALHAMBRA (7V8, 7V9) 1.9 TDI | 1996-04 - 2010-03 | 66 | 90 | 1896 |
CORDOBA
1996 - 2002
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CORDOBA Vario (6K5) 1.9 TDI | 1997-07 - 2002-12 | 81 | 110 | 1896 | |
| CORDOBA (6K1, 6K2) 1.9 TDI | 1996-08 - 2002-10 | 66 | 90 | 1896 | |
| CORDOBA (6K1, 6K2) 1.9 TDI | 1997-03 - 2002-10 | 81 | 110 | 1896 | |
| CORDOBA Vario (6K5) 1.9 TDI | 1996-08 - 2002-12 | 66 | 90 | 1896 |
IBIZA
1996 - 2002
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| IBIZA II (6K1) 1.9 TDI | 1996-08 - 2002-02 | 66 | 90 | 1896 | |
| IBIZA II (6K1) 1.9 TDI | 1997-02 - 2002-02 | 81 | 110 | 1896 |
TOLEDO
1995 - 1999
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| TOLEDO I (1L2) 1.9 TDI | 1995-08 - 1999-03 | 66 | 90 | 1896 | |
| TOLEDO I (1L2) 1.9 TDI | 1996-11 - 1999-03 | 81 | 110 | 1896 |
VW
23 vehicles
GOLF
1991 - 2002
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| GOLF III (1H1) 1.9 TDI | 1993-08 - 1997-12 | 66 | 90 | 1896 | |
| GOLF III Variant (1H5) 1.9 SDI | 1995-07 - 1999-04 | 47 | 64 | 1896 | |
| GOLF IV Cabriolet (1E7) 1.9 TDI | 1998-06 - 2002-06 | 66 | 90 | 1896 | |
| GOLF III Van (1H1) 1.9 TDI | 1991-08 - 1997-09 | 66 | 1896 | ||
| GOLF Van III Variant (1H5) 1.9 SDI | 1995-07 - 1999-02 | 47 | 1896 | ||
| GOLF III Variant (1H5) 1.9 TDI | 1994-03 - 1999-04 | 66 | 90 | 1896 | |
| GOLF III (1H1) 1.9 TDI Syncro (1HX1) | 1995-08 - 1997-12 | 66 | 90 | 1896 | |
| GOLF III Variant (1H5) 1.9 TDI Syncro | 1995-07 - 1999-04 | 66 | 90 | 1896 | |
| GOLF Van III Variant (1H5) 1.9 TDI | 1993-08 - 1999-12 | 66 | 1896 | ||
| GOLF III Cabriolet (1E7) 1.9 TDI | 1995-08 - 1998-05 | 66 | 90 | 1896 |
PASSAT
1993 - 1997
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 1.9 TDI | 1993-10 - 1996-08 | 66 | 90 | 1896 | |
| PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I) 1.9 TDI | 1993-10 - 1997-05 | 66 | 90 | 1896 |
POLO
1995 - 2002
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| POLO Umpi- / ikkunakori (6V5) 1.9 SDI | 1995-12 - 1999-08 | 47 | 1896 | ||
| POLO III CLASSIC (6V2) 110 1.9 TDI | 1998-06 - 2002-01 | 81 | 110 | 1896 | |
| POLO III CLASSIC (6V2) 64 1.9 SDI | 1995-12 - 1999-08 | 47 | 64 | 1896 | |
| POLO III CLASSIC (6V2) 90 1.9 TDI | 1996-09 - 2001-09 | 66 | 90 | 1896 | |
| POLO Variant (6V5) 1.9 SDI | 1997-06 - 2001-09 | 47 | 64 | 1896 | |
| POLO Variant (6V5) 1.9 TDI | 1997-05 - 2001-09 | 66 | 90 | 1896 | |
| POLO Variant (6V5) 1.9 TDI | 1998-06 - 2001-09 | 81 | 110 | 1896 |
SHARAN
1995 - 2010
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 1.9 TDI | 1995-09 - 2010-03 | 66 | 90 | 1896 | |
| SHARAN Umpikori/tila-auto (7M_) 1.9 TDI (7M8, 7M9) | 1996-09 - 2003-05 | 66 | 1896 |
VENTO
1993 - 1998
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| VENTO (1H2) 1.9 SDI | 1997-04 - 1998-09 | 47 | 64 | 1896 | |
| VENTO (1H2) 1.9 TDI | 1993-09 - 1998-09 | 66 | 90 | 1896 |
Alternatives
€212,27
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€320,01
Lähetys 28 business days
€187,61
Lähetys 28 business days