No longer deliverable by the manufacturer
Mitat ja koko
| Pituus | 163 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Vaihto-osa | |
| Jännite | 14 V |
| Laturi varausvirta | 70 A |
| Kiinnitysmalli | Kaksoissaranoitu |
| Laturityyppi | Ei sisällä alipainepumppua |
| Etäisyys hihnapyörästa laturiin | 35 mm |
| Pyörimissuunta | Pyörimissuunta myötäpäivään |
| Hihnapyörät | Moniurahihnapyörällä |
| Rihloja | 4 kpl |
| Hihnapyörä-Ø | 67 mm |
| suositeltu korjauksenlaajennus | Kiilahihna/moniurahihna |
| Käyttönumerot | 3663 |
Shipping Details
| Weight | 5.72 Kg |
| Customs Code | 851150 |
| Country of Origin | Slovakia |
No longer available
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
FORD
1668894
5027810
5027848
5029902
7302659
924F X10K3 59
924F1 0300 AA
924F1 0300 AB
924F1 0K359 AA
924F1 0K359 AB
924FX 10K359 AA
924X1 0300 AB
94GB 10300 BB
94GB 10K359 AB
94GB 10K359 AC
94GB 10K359 AO
954F1 0300 AA
954F1 0K300 AA
954F1 0K359 AA
954F1 0K359 AB
D924F 10K359 AB
R924 X10300 AA
R924F 10300 AA
R924X 10300 AB
R954F 10300 AA
R954F 10K359 AA
Cross-Reference Numbers
BOSCH
9 124 476 053
DELCO REMY
FORD
1668894
5027810
5027848
5029902
7302659
924F10300AA
924F10300AB
924F10K359AA
924F10K359AB
924FX10K359
924FX10K359AA
924X10300AB
94GB10300BB
94GB10K359AB
94GB10K359AC
94GB10K359AO
954F10300AA
954F10K300AA
954F10K359AA
954F10K359AB
D924F10K359AB
R924F10300AA
R924X10300AA
R924X10300AB
R954F10300AA
R954F10K359AA
HC-PARTS
CA1031IR
CA719IR
LUCAS ELECTRICAL
24293
24374
24399
54022394
54022394B
54022394D
54022396
54022495
54022495A
54022495D
54022537
54022547
54022555
54022557
54022564
54022565
54022575
54022583
54022588
54022610
54022615
54022669
54022689
54022708
LRA01475
LRA1475
LRB00161
LRB161
MAGNETI MARELLI
540 223 94
540 223 96
540 225 65
540 225 75
540 226 69
540 227 08
540 227 20
633 242 93
943356319
MAN1018
MAN1023
Motorcraft
EGL1260R
VALEO
Fit Vehicles
FORD
27 vehicles
TRANSIT
1991 - 2000
Alternatives
€251,51
Lähetys 28 business days
€210,99
Lähetys 28 business days
€108,01
Lähetys 28 business days