No longer deliverable by the manufacturer
Mitat ja koko
| Pituus | 186.5 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Jännite | 14 V |
| Laturi varausvirta | 115 A |
| Kiinnitysmalli | Yksittäissaranoitu |
| Laturityyppi | Ei sisällä alipainepumppua |
| Pyörimissuunta | Pyörimissuunta myötäpäivään |
| Hihnapyörät | Välihihnapyörällä |
| Rihloja | 6 kpl |
| Hihnapyörä-Ø | 56 mm |
| suositeltu korjauksenlaajennus | Kiilahihna/moniurahihna |
| Käyttönumerot | NC (R) 14V 70-115A |
Shipping Details
| Weight | 7.363 Kg |
| Customs Code | 851150 |
| Country of Origin | Spain |
No longer available
Toimituskulut
Reference Numbers
Fit Vehicles
MERCEDES-BENZ
41 vehicles
G-CLASS
1996 - 2000
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| G-SARJA Cabrio (W463) G 300 TD (463.308) | 1996-09 - 2000-07 | 130 | 177 | 2996 | |
| G-SARJA (W463) G 300 TD (463.330, 463.331) | 1996-08 - 2000-07 | 130 | 177 | 2996 |
SPRINTER
1995 - 2006
VARIO
1996 - 2010
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| VARIO Umpikori (B667, B670, B668) 512 D (667.351, 667.352, 667.353) | 1996-09 - 2010-12 | 90 | 122 | 2874 | |
| VARIO Umpikori (B667, B670, B668) 612 D (668.351, 668.352, 668.353) | 1996-09 - 2010-12 | 90 | 122 | 2874 | |
| VARIO Lava / alusta (B670, B668, B667) 812 D (670.331, 670.332) | 1996-09 - 2010-12 | 90 | 122 | 2874 | |
| VARIO Bussi (B670) O 812 (670.373, 670.674) | 1996-09 - 2010-12 | 90 | 122 | 2874 | |
| VARIO Lava / alusta (B670, B668, B667) 512 D (667.321, 667.322, 667.323) | 1996-09 - 2010-12 | 90 | 122 | 2874 | |
| VARIO Lava / alusta (B670, B668, B667) 612 D (668.321, 668.322, 668.323) | 1996-09 - 2010-12 | 90 | 122 | 2874 | |
| VARIO Lava / alusta (B670, B668, B667) 812 D (670.321, 670.322, 670.323, 670.324) | 1996-09 - 2010-12 | 90 | 122 | 2874 | |
| VARIO Umpikori (B667, B670, B668) 812 D (670.351, 670.352, 670.353) | 1996-09 - 2010-12 | 90 | 122 | 2874 | |
| VARIO Lava / alusta (B670, B668, B667) 612 D (668.331, 668.332) | 1996-09 - 2010-12 | 90 | 122 | 2874 |