No longer deliverable by the manufacturer
Mitat ja koko
| Pituus | 168.5 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Jännite | 14 V |
| Laturi varausvirta | 70 A |
| Kiinnitysmalli | Kaksoissaranoitu |
| Laturityyppi | Ei sisällä alipainepumppua |
| Pyörimissuunta | Pyörimissuunta myötäpäivään |
| Hihnapyörät | Moniurahihnapyörällä |
| Rihloja | 5 kpl |
| Hihnapyörä-Ø | 50 mm |
| suositeltu korjauksenlaajennus | Kiilahihna/moniurahihna |
| Hihnapyörät | Hihnapyörällä |
| Käyttönumerot | K1 (R) 14V 28/70A |
Shipping Details
| Weight | 5.0 Kg |
| Customs Code | 851150 |
| Country of Origin | Spain |
No longer available
Toimituskulut
Reference Numbers
Fit Vehicles
OPEL
44 vehicles
ASTRA
1991 - 2005
KADETT
1986 - 1994
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| KADETT E (T85) 1.6 i Cat (C19, D19) | 1986-09 - 1991-08 | 55 | 75 | 1598 | |
| KADETT E (T85) 1.6 S (C19, D19) | 1986-09 - 1991-08 | 60 | 82 | 1598 | |
| KADETT E Cabriolet (T85) 1.6 i | 1989-07 - 1993-02 | 60 | 82 | 1598 | |
| KADETT E Cabriolet (T85) 1.6 i Cat | 1987-10 - 1993-02 | 55 | 75 | 1598 | |
| KADETT E StW (T85) 1.6 (C15, C35, D15, D35) | 1986-09 - 1991-08 | 60 | 82 | 1598 | |
| KADETT E StW (T85) 1.6 i Cat (C15, C35, D15, D35) | 1986-09 - 1991-08 | 55 | 75 | 1598 | |
| KADETT E Viistoperä (T85) 1.6 i Cat (C08, C48, D08, D48) | 1986-09 - 1991-08 | 55 | 75 | 1598 | |
| KADETT E Viistoperä (T85) 1.6 S (C08, C48, D08, D48) | 1986-09 - 1991-08 | 60 | 82 | 1598 | |
| KADETT E Umpi- / ikkunakori (T85) 1.6 i (C70, D70) | 1989-08 - 1993-09 | 55 | 75 | 1598 | |
| KADETT E Combo (T85) 1.6 (C25, D25) | 1986-09 - 1991-12 | 60 | 82 | 1598 | |
| KADETT E Combo (T85) 1.6 i (C25, D25) | 1991-08 - 1994-07 | 55 | 75 | 1598 |
VECTRA
1988 - 1995
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| VECTRA A (J89) 1.6 (F19, M19) | 1988-09 - 1993-05 | 60 | 82 | 1598 | |
| VECTRA A (J89) 1.6 i (F19, M19) | 1988-09 - 1995-11 | 55 | 75 | 1598 | |
| VECTRA A Viistoperä (J89) 1.4 S (F68, M68) | 1988-04 - 1992-06 | 55 | 1389 | ||
| VECTRA A (J89) 1.4 S (F19, M19) | 1988-09 - 1992-06 | 55 | 1389 | ||
| VECTRA A Viistoperä (J89) 1.6 (F68, M68) | 1988-08 - 1994-06 | 65 | 1598 | ||
| VECTRA A Viistoperä (J89) 1.6 S | 1988-09 - 1993-05 | 60 | 82 | 1598 |
VAUXHALL
3 vehicles
CAVALIER
1988 - 1995
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CAVALIER Mk III Viistoperä (J89) 1.6 i | 1988-09 - 1995-11 | 55 | 75 | 1598 | |
| CAVALIER Mk III Sedan (J89) 1.4 S | 1988-09 - 1995-11 | 55 | 75 | 1389 | |
| CAVALIER Mk III Sedan (J89) 1.6 i | 1988-09 - 1995-11 | 55 | 75 | 1598 |