No longer deliverable by the manufacturer
Mitat ja koko
| Pituus | 157 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Jännite | 14 V |
| Laturi varausvirta | 55 A |
| Kiinnitysmalli | Yksittäissaranoitu |
| Laturityyppi | Ei sisällä alipainepumppua |
| Pyörimissuunta | Pyörimissuunta myötäpäivään |
| Hihnapyörät | Hihnapyörällä |
| Rihloja | 1 kpl |
| Hihnapyörä-Ø | 65 mm |
| suositeltu korjauksenlaajennus | Kiilahihna/moniurahihna |
| Käyttönumerot | K1 (R) 14V 23/55A |
Shipping Details
| Weight | 4.007 Kg |
| Customs Code | 851150 |
| Country of Origin | Spain |
No longer available
Toimituskulut
Reference Numbers
Fit Vehicles
CHEVROLET
2 vehicles
CORSA
1994 - 1997
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CORSA Sedan 1.4 GLS | 1994-08 - 1997-07 | 44 | 60 | 1389 | |
| CORSA Avolava 1.4 GLS | 1994-08 - 1997-07 | 44 | 60 | 1389 |
OPEL
79 vehicles
ASTRA
1991 - 1999
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| ASTRA F Sedan (T92) 1.4 i (F19, M19) | 1991-09 - 1998-09 | 44 | 60 | 1389 | |
| ASTRA F StW (T92) 1.4 i (F35, M35) | 1991-09 - 1998-01 | 44 | 60 | 1389 | |
| ASTRA F Viistoperä (T92) 1.4 i (F08, M08, F68, M68) | 1991-09 - 1998-01 | 44 | 60 | 1389 | |
| ASTRA F Viistoperä (T92) 1.4 (F08, M08, F68, M68) | 1991-09 - 1993-09 | 55 | 1389 | ||
| ASTRA F Sedan (T92) 1.4 (F19, M19) | 1991-09 - 1993-09 | 55 | 1389 | ||
| ASTRA F StW (T92) 1.4 (F35, M35) | 1991-09 - 1993-09 | 55 | 1389 | ||
| ASTRA F Umpi- / ikkunakori (T92) 1.4 i (F70) | 1991-10 - 1999-01 | 44 | 60 | 1389 |
COMBO
1994 - 2001
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| COMBO Umpikori/tila-auto (71_) 1.2 | 1994-07 - 2001-10 | 33 | 45 | 1195 | |
| COMBO Umpikori/tila-auto (71_) 1.4 | 1994-07 - 2001-10 | 44 | 60 | 1389 |
CORSA
1982 - 2001
KADETT
1984 - 1994
VECTRA
1988 - 1995
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| VECTRA A (J89) 1.6 (F19, M19) | 1992-08 - 1993-07 | 51 | 69 | 1598 | |
| VECTRA A (J89) 1.6 i (F19, M19) | 1988-09 - 1995-11 | 55 | 75 | 1598 | |
| VECTRA A (J89) 1.6 i (F19, M19) | 1993-09 - 1995-11 | 52 | 71 | 1598 | |
| VECTRA A (J89) 1.6 i (F19, M19) | 1993-09 - 1995-11 | 55 | 1598 | ||
| VECTRA A Viistoperä (J89) 1.4 S (F68, M68) | 1988-04 - 1992-06 | 55 | 1389 | ||
| VECTRA A (J89) 1.4 S (F19, M19) | 1988-09 - 1992-06 | 55 | 1389 | ||
| VECTRA A Viistoperä (J89) 1.6 i (F68, M68) | 1993-09 - 1995-11 | 55 | 1598 | ||
| VECTRA A Viistoperä (J89) 1.6 (F68, M68) | 1988-08 - 1994-06 | 65 | 1598 | ||
| VECTRA A Viistoperä (J89) 1.6 (F68, M68) | 1992-08 - 1993-07 | 51 | 1598 | ||
| VECTRA A Viistoperä (J89) 1.6 i (F68, M68) | 1993-09 - 1995-11 | 52 | 71 | 1598 |
VAUXHALL
3 vehicles
CAVALIER
1988 - 1995
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CAVALIER Mk III Viistoperä (J89) 1.6 i | 1988-09 - 1995-11 | 55 | 75 | 1598 | |
| CAVALIER Mk III Sedan (J89) 1.4 S | 1988-09 - 1995-11 | 55 | 75 | 1389 | |
| CAVALIER Mk III Sedan (J89) 1.6 i | 1988-09 - 1995-11 | 55 | 75 | 1598 |