Tämä on yksi jarrulevy. Jos aiot vaihtaa koko akselin levyt, pitää sinun ostaa kaksi tuotetta.
Mitat ja koko
| Jarrulevyn paksuus | 16 | mm |
| Korkeus | 67 | mm |
| Ulkoläpimitta | 276 | mm |
| Vähimmäispaksuus | 13 | mm |
| keskittämisläpimitta | 73 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Jarrulevytyyppi | täysi |
| Jarrujärjestelmä | Brembo 1x52 |
| Reikäympyrä-Ø | 118 mm |
| Reikien määrä | 5 |
| Paino | 11 kg |
| Pakkauspituus | 28.5 cm |
| Pakkausleveys | 28.5 cm |
| Pakkauskorkeus | 8 cm |
Shipping Details
| Weight | 8.633 Kg |
| Customs Code | 870830 |
€43.18
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
IVECO
Cross-Reference Numbers
APEC
DSK833
BORG & BECK
BBD4415
CIFAM
FTE
HELLA PAGID
IVECO
0 0299 1646
0 0718 2299
0 4257 5663
000299 1646
000299 5819
00042575663
000718 2299
00299 1646
0042575663
00718 2299
0299 1646
02991646
042575663
0718 2299
07182299
2991646
42575663
5 0003 9189
718 2299
7182299
JAPANPARTS
JURATEK
FIV114
FIV115
LPR
MGA
D1333
MINTEX
NK
OPTIMAL
PE Automotive
REMSA
ROADHOUSE
TRUSTING
DF1115
TRW
VALEO
WOKING
D61008.00
ZIMMERMANN
fri.tech.
BD1115
Fit Vehicles
IVECO
29 vehicles
DAILY
1999 - 2007
Alternatives
€35,59
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€40,84
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€45,83
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€54,08
Lähetys 2 business days
€44,80
Lähetys 2 business days