Eteen, oikea
Tiedot tuotteesta
| Asennuspuoli | Eteen, oikea |
| Kokonaispituus | 214 mm |
| Sisäkierre | M16X1,5 mm |
| Kierteen pituus | 47 mm |
| Kokonaiskorkeus | 75 mm |
| Asennusläpimitta | 13.5 mm |
| Ulkokierre | M12X1,5 mm |
Shipping Details
| Weight | 1.017 Kg |
| Customs Code | 870894 |
| Country of Origin | Italy |
€14.03
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
LEXUS
TOYOTA
Cross-Reference Numbers
ASHUKI by Palidium
1449-6902
BLUE PRINT
COMLINE
CTRE2163
FEBEST
FEBI BILSTEIN
FIRST LINE
FTR5482
FRAP
F3207
HERTH+BUSS JAKOPARTS
JAPANPARTS
JAPKO
KAMOKA
KAVO PARTS
STE-9119
LEXUS
4504649195
MDR
MTR-82009
NIPPARTS
N4832096
PATRON
PS1228R
RED-LINE
40TO094
SIDEM
STELLOX
51-00298-SX
SWAG
TOYOTA
45046-49195
4504649195
Fit Vehicles
LEXUS
5 vehicles
NX
2014 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| NX (_Z1_) 300 (AGZ10_, AGZ10R) | 2017-09 - ... | 175 | 1998 | ||
| NX (_Z1_) 300h AWD (AYZ15) | 2018-11 - ... | 147 | 2494 | ||
| NX (_Z1_) 300h AWD (AYZ15, AYZ15_, AYZ15R) | 2014-07 - ... | 145 | 2494 | ||
| NX (_Z1_) 200t (AGZ10_, AGZ10R) | 2014-07 - ... | 175 | 238 | 1998 | |
| NX (_Z1_) 200t AWD (AGZ15_, AGZ15R) | 2014-07 - ... | 175 | 238 | 1998 |
TOYOTA
19 vehicles
RAV
2005 - 2019
Alternatives
€12,85
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€14,82
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€14,36
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€12,78
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€16,06
Lähetys seuraavana arkipäivänä