Mitat ja koko
| Korkeus | 146.8 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Pituus, ulko | 240.8 mm |
| Pituus, sisä | 163.5 mm |
| Leveys, ulko | 152.3 mm |
| Leveys, sisä | 75.6 mm |
| Suodatintyyppi | Suodatinpanos |
| OE-numerolle | MZ311785 |
Shipping Details
| Weight | 0.751 Kg |
| Weight Volumetric | 1.878 Kg |
| Customs Code | 842131 |
| Country of Origin | Italy |
€12.30
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
CHRYSLER
Cross-Reference Numbers
ACDelco
PC 3052 E
ALCO FILTER
AMC Filter
MA-472
BOSCH
CHAMPION
CHRYSLER
MD603384
CLEAN FILTERS
COMLINE
CMB12328
CoopersFiaam
FL6744
DELPHI
AF0453
Dr!ve+
DP1110100238
EUROREPAR
1616248180
FILTRON
FLEETGUARD
AF4622
FRAM
HERTH+BUSS JAKOPARTS
HOFFER
8200999
JAPANPARTS
JAPKO
KAVO PARTS
MA-472
KNECHT
MAGNETI MARELLI
154096913040
MAHLE
MANN-FILTER
MEAT & DORIA
16999
MEYLE
MISFAT
R071
R1163
MITSUBISHI
MD 603384
MZ 311785
MZ311785
XD 603384
MULLER FILTER
PA899
NIPPARTS
P.B.R.
AI-3175
PURFLUX
PUROLATOR
A 43583
QUINTON HAZELL
QFA0080
QFA0803
RED-LINE
36MI000
SCT - MANNOL
SB 924
STELLOX
71-01724-SX
TECNECO FILTERS
AR 899-OV
TECNOCAR
A899
UNICO FILTER
AE 24145
VIC
A-328
WIX FILTERS
WA6019
Fit Vehicles
MITSUBISHI
17 vehicles
GALANT
1980 - 1984
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| GALANT IV (A16_) 2.3 Turbo-D (A167) | 1980-09 - 1984-05 | 62 | 84 | 2347 | |
| GALANT IV Station Wagon (A16_V) 2.3 Turbo-D (A167V) | 1983-07 - 1984-05 | 62 | 84 | 2347 |
PAJERO
1982 - 2003
PROUDIA/DIGNITY
1999 - 2001
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| PROUDIA/DIGNITY (S4_A, S3_A) 4.5 (S33A, S43A) | 1999-10 - 2001-05 | 206 | 280 | 4498 |
Alternatives
€15,74
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€10,87
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€14,91
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€11,85
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€9,63
Lähetys seuraavana arkipäivänä