Etuakseli
Tiedot tuotteesta
| Asennuspuoli | Etuakseli |
| Iskunvaimennin tyyppi | Öljypaine |
| Iskunvaimennin malli | Joustintuki |
| Iskunvaimennin asennustapa | Tappi ylhäällä |
| Iskunvaimennin asennustapa | Haarukka alhaalla |
| Jousitusmalli | Ajoneuvoihin, joissa ilmajousitus |
| Vaihdettava pareittain | |
| valmistusmaa | USA |
| Pakkauspituus | 67 cm |
| Pakkausleveys | 16 cm |
| Pakkauskorkeus | 12 cm |
| Nettopaino | 2 kg |
| Paino | 2.3 kg |
Shipping Details
| Weight | 2.0 Kg |
| Customs Code | 870880 |
| Country of Origin | United States |
€169.68
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
CADILLAC
19300047
22187151
22187155
22187157
22187159
22400248
22400884
88965339
CHEVROLET
19300047
22187151
22187155
22187157
22187159
22400248
22400884
88965339
GENERAL MOTORS
19300047
22187151
22187155
22187157
22187159
22400248
22400884
88965339
GMC
19300047
22187151
22187155
22187157
22187159
22400248
22400884
88965339
Fit Vehicles
CADILLAC
6 vehicles
ESCALADE
1998 - 2006
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| ESCALADE 5.7 AWD | 1998-10 - 2006-10 | 190 | 258 | 5733 | |
| ESCALADE 6.0 | 2001-06 - 2006-09 | 257 | 5967 | ||
| ESCALADE 6.0 AWD | 2000-10 - 2006-09 | 257 | 5967 | ||
| ESCALADE Crew Cab Pickup 6.0 AWD | 2001-09 - 2006-12 | 257 | 5967 | ||
| ESCALADE 5.3 | 2003-09 - 2005-12 | 220 | 5328 | ||
| ESCALADE 5.3 AWD | 2003-09 - 2005-12 | 220 | 5328 |
CHEVROLET
30 vehicles
AVALANCHE
2000 - 2006
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| AVALANCHE 5.3 AWD | 2000-10 - 2006-09 | 220 | 5328 | ||
| AVALANCHE 8.1 2500 AWD | 2000-10 - 2006-09 | 253 | 8128 | ||
| AVALANCHE 1500 Crew Cab Pickup 5.3 4WD | 2001-09 - 2003-12 | 213 | 5328 | ||
| AVALANCHE 5.3 | 2000-10 - 2006-09 | 220 | 5328 | ||
| AVALANCHE 8.1 | 2000-10 - 2006-09 | 253 | 8128 | ||
| AVALANCHE 1500 Crew Cab Pickup 5.3 | 2001-09 - 2003-12 | 213 | 5328 |
SILVERADO
1999 - 2007
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| SILVERADO 1500 4.8 AWD | 2005-06 - 2007-12 | 202 | 4811 | ||
| SILVERADO 1500 4.3 AWD | 1999-10 - 2007-12 | 147 | 200 | 4300 | |
| SILVERADO 1500 5.3 AWD | 2003-06 - 2007-12 | 212 | 288 | 5328 | |
| SILVERADO 1500 5.3 AWD | 1999-10 - 2007-12 | 201 | 273 | 5328 | |
| SILVERADO 1500 6.0 AWD | 1999-10 - 2007-12 | 224 | 305 | 5967 | |
| SILVERADO 1500 Crew Cab Pickup 4.3 4WD | 2004-09 - 2007-12 | 145 | 4300 |
SUBURBAN
2000 - 2007
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| SUBURBAN 5.3 AWD | 2000-05 - 2006-06 | 209 | 5328 | ||
| SUBURBAN 6.0 AWD | 2000-05 - 2003-09 | 235 | 5967 | ||
| SUBURBAN 6.0 AWD | 2002-10 - 2006-06 | 239 | 5967 | ||
| SUBURBAN 8.1 AWD | 2000-05 - 2006-06 | 254 | 8128 | ||
| SUBURBAN 5.3 | 2000-05 - 2006-06 | 209 | 5328 | ||
| SUBURBAN 6.0 | 2000-05 - 2003-09 | 235 | 5967 | ||
| SUBURBAN 6.0 | 2002-10 - 2006-06 | 239 | 5967 | ||
| SUBURBAN 8.1 | 2000-05 - 2006-06 | 254 | 8128 | ||
| SUBURBAN 5.3 Flex | 2002-09 - 2006-06 | 209 | 5328 | ||
| SUBURBAN 5.3 Flex | 2001-09 - 2007-09 | 217 | 5328 |
TAHOE
1999 - 2006
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| TAHOE (B2W) 5.3 | 1999-09 - 2006-12 | 213 | 290 | 5328 | |
| TAHOE (B2W) 5.3 AWD | 2002-10 - 2006-12 | 213 | 290 | 5328 | |
| TAHOE (B2W) 4.8 V8 | 1999-12 - 2006-12 | 205 | 280 | 4811 | |
| TAHOE (B2W) 5.3 | 2003-09 - 2006-12 | 220 | 299 | 5328 | |
| TAHOE (B2W) 5.3 | 2000-05 - 2002-09 | 201 | 273 | 5328 | |
| TAHOE (B2W) 5.3 V8 AWD | 1999-12 - 2006-12 | 201 | 273 | 5328 | |
| TAHOE (B2W) 6.0 V8 | 1999-12 - 2006-12 | 224 | 305 | 5967 | |
| TAHOE (B2W) 5.3 AWD | 2003-09 - 2006-12 | 220 | 5328 |
GMC
10 vehicles
SIERRA
1998 - 2007
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| SIERRA 5.3 4x4 | 1998-10 - 2007-12 | 213 | 5328 | ||
| SIERRA Extended Cab Pickup 6.0 AWD | 1998-10 - 2007-12 | 224 | 5967 | ||
| SIERRA 1500 Crew Cab Pickup 5.3 4WD | 2003-09 - 2004-12 | 213 | 5328 | ||
| SIERRA 1500 Extended Cab Pickup 5.3 4WD | 1999-09 - 2004-12 | 213 | 5328 | ||
| SIERRA 1500 Standard Cab Pickup 5.3 4WD | 1999-09 - 2004-12 | 213 | 5328 |
YUKON
1999 - 2005
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| YUKON 5.3 | 2000-09 - 2004-12 | 213 | 5328 | ||
| YUKON 5.3 4WD | 2000-09 - 2004-12 | 213 | 5328 | ||
| YUKON XL 1500 5.3 | 1999-09 - 2005-12 | 213 | 5328 | ||
| YUKON XL 1500 5.3 4WD | 1999-09 - 2005-12 | 213 | 5328 | ||
| YUKON XL 1500 5.3 | 2003-09 - 2005-12 | 220 | 5328 |