Taka-akseli
Mitat ja koko
| Korkeus | 83 | mm |
| Leveys | 261.5 | mm |
| Läpimitta | 260 | mm |
| Paksuus | 261.5 | mm |
| Vähimmäispaksuus | 64 | mm |
| keskittämisläpimitta | 83 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Vanne, aukkoja | 5 |
| Asennuspuoli | Taka-akseli |
| Rummun halkaisija | 260 mm |
| jarrurummun maks.sisäs.mitta | 261.5 mm |
| Jarrurummun korkeus sisä | 65 mm |
| Reikien määrä | 5 |
| Reikäympyrä-Ø | 85 mm |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | ilman pyöränlaakeria |
| Jarrurummun korkeus yht. | 82.5 mm |
| Jarrurummun halkaisija, sisäpuoli | 260 mm |
| Jarrurummun halkaisija, ulkopuoli | 260 mm |
Shipping Details
| Weight | 9.167 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | China |
€54.58
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
MERCEDES-BENZ
Cross-Reference Numbers
AP
55136
ATE
BOSCH
BREMBO
JURID
329142J
MERCEDES-BENZ
14.5603.10
24.0226-0001.
6014235001
A14560310
A2402260001
A6014235001
PAGID
62101
ZIMMERMANN
Fit Vehicles
MERCEDES-BENZ
64 vehicles
G-CLASS
1979 - 2015
HENSCHEL
1973 - 1977
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| HENSCHEL 2-t 207 1.8 | 1973-02 - 1977-12 | 51 | 69 | 1767 |
T1
1977 - 1996
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| T1 Lava / alusta (B602) 310 D 2.9 | 1989-06 - 1996-02 | 72 | 98 | 2874 | |
| T1 Umpikori (601, 611) 210 2.3 | 1982-07 - 1996-02 | 70 | 95 | 2298 | |
| T1 Umpikori (B602) 307 D 2.4 | 1982-10 - 1990-01 | 53 | 72 | 2399 | |
| T1 Umpikori (B602) 308 D 2.3 | 1988-11 - 1996-02 | 58 | 79 | 2299 | |
| T1 Umpikori (B602) 308 D 2.3 | 1989-06 - 1996-02 | 60 | 82 | 2299 | |
| T1 Umpikori (B602) 309 D 3.0 | 1982-10 - 1990-01 | 65 | 88 | 2998 | |
| T1 Umpikori (B602) 310 D 2.9 | 1989-06 - 1996-02 | 72 | 98 | 2874 | |
| T1 Umpikori (B602) 310 D 2.9 | 1989-06 - 1996-02 | 70 | 95 | 2874 | |
| T1 Bussi (602) 308 D 2.3 | 1989-06 - 1996-02 | 60 | 82 | 2299 | |
| T1 Bussi (602) 308 D 2.3 | 1990-05 - 1996-02 | 58 | 79 | 2299 | |
| T1 Bussi (602) 310 D 2.9 | 1989-06 - 1996-02 | 70 | 95 | 2874 | |
| T1 Bussi (602) 310 D 2.9 | 1990-06 - 1996-02 | 72 | 98 | 2874 | |
| T1 Lava / alusta (601) 208 D 2.3 | 1989-06 - 1996-02 | 60 | 82 | 2299 | |
| T1 Lava / alusta (601) 210 2.3 | 1977-04 - 1989-10 | 63 | 86 | 2307 | |
| T1 Lava / alusta (B602) 307 D 2.4 | 1977-04 - 1983-01 | 48 | 65 | 2399 | |
| T1 Lava / alusta (B602) 307 D 2.4 | 1982-06 - 1990-01 | 53 | 72 | 2399 | |
| T1 Lava / alusta (B602) 308 D 2.3 | 1989-06 - 1996-02 | 58 | 79 | 2299 | |
| T1 Lava / alusta (B602) 308 D 2.3 | 1989-06 - 1996-02 | 60 | 82 | 2299 | |
| T1 Lava / alusta (B602) 309 D 3.0 | 1982-10 - 1990-01 | 65 | 88 | 2998 | |
| T1 Lava / alusta (B602) 310 D 2.9 | 1989-06 - 1996-02 | 70 | 95 | 2874 |
T2/LN1
1986 - 1994
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| T2/LN1 Umpikori 510 (667.061, 667.062) | 1986-04 - 1994-12 | 70 | 95 | 2299 | |
| T2/LN1 Lava / alusta 507 DK (667.341, 667.342) | 1986-04 - 1989-04 | 53 | 72 | 2399 | |
| T2/LN1 Lava / alusta 508 D (667.301, 667.302, 667.341, 667.342) | 1989-03 - 1994-12 | 58 | 79 | 2299 | |
| T2/LN1 Umpikori 507 D (667.361, 667.362) | 1986-04 - 1989-04 | 53 | 72 | 2399 | |
| T2/LN1 Umpikori 508 D (667.361, 667.362) | 1989-03 - 1994-12 | 58 | 79 | 2299 | |
| T2/LN1 Lava / alusta 507 D (667.301, 667.302, 667.341, 667.342) | 1986-04 - 1989-04 | 53 | 72 | 2399 | |
| T2/LN1 Lava / alusta 510 (667.001, 667.002) | 1986-04 - 1994-12 | 70 | 95 | 2299 |
PUCH
16 vehicles
G-MODELL
1979 - 2001
Alternatives
€43,44
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€51,39
Lähetys 28 business days