Taka-akseli
Mitat ja koko
| Korkeus | 83 | mm |
| Leveys | 297 | mm |
| Läpimitta | 295 | mm |
| Paksuus | 297 | mm |
| Vähimmäispaksuus | 67 | mm |
| keskittämisläpimitta | 83 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Vanne, aukkoja | 6 |
| Asennuspuoli | Taka-akseli |
| Rummun halkaisija | 295 mm |
| jarrurummun maks.sisäs.mitta | 297 mm |
| Jarrurummun korkeus sisä | 67 mm |
| Reikien määrä | 6 |
| Reikäympyrä-Ø | 106 mm |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | ilman pyöränlaakeria |
| Jarrurummun korkeus yht. | 83 mm |
| Jarrurummun halkaisija, sisäpuoli | 295 mm |
| Jarrurummun halkaisija, ulkopuoli | 295 mm |
Shipping Details
| Weight | 8.84 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | China |
€54.68
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
TOYOTA
Cross-Reference Numbers
AP
55173
BREMBO
JURID
329091J
TOYOTA
14.6757.10
4243135110
4243135180
4243135200
VW
J4243135180
J4243135200
Fit Vehicles
TOYOTA
38 vehicles
4
1987 - 2002
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| 4 RUNNER III (_N18_) 3.4 (VZN180) | 1995-11 - 2002-11 | 136 | 185 | 3378 | |
| 4 RUNNER III (_N18_) 2.7 (RZN180) | 1995-11 - 2002-07 | 112 | 152 | 2694 | |
| 4 RUNNER I (_N5_, _N6_, _N7_) 2.4 4WD (RN50, RN55, RN60) | 1987-08 - 1989-07 | 82 | 2367 | ||
| 4 RUNNER II (_N13_) 2.4 TD (LN130) | 1989-08 - 1995-11 | 66 | 2446 | ||
| 4 RUNNER III (_N18_) 3.0 TD (KZN185) | 1995-11 - 2002-11 | 92 | 125 | 2982 | |
| 4 RUNNER II (_N13_) 3.0 TD (KZN130_, KZN130G, KZN130W) | 1993-10 - 1996-03 | 92 | 125 | 2982 | |
| 4 RUNNER II (_N13_) 3.0 EFI (VZN130_, VZN130G, VZN130R) | 1990-01 - 1995-10 | 105 | 143 | 2959 |
DYNA
2001 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| DYNA Lava / alusta (KD_, LY_, _Y2_, _U3_, _U4_, _U6_, _U8_) 2.5 D4d (KDY220_, KDY230_) | 2001-07 - ... | 65 | 2494 | ||
| DYNA Lava / alusta (KD_, LY_, _Y2_, _U3_, _U4_, _U6_, _U8_) 2.5 D4d (KDY230, KDY250, KDY220) | 2001-08 - ... | 75 | 2494 | ||
| DYNA Lava / alusta (KD_, LY_, _Y2_, _U3_, _U4_, _U6_, _U8_) 3.0 D4d (LY220, LY230) | 2001-08 - ... | 65 | 2986 |
HIACE
1982 - 1999
HILUX
1983 - 2005
VW
7 vehicles
TARO
1989 - 1997
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| TARO 2.4 D | 1994-07 - 1997-03 | 58 | 79 | 2446 | |
| TARO 2.4 D | 1991-09 - 1994-07 | 59 | 80 | 2446 | |
| TARO 2.2 4x4 | 1989-06 - 1994-07 | 69 | 94 | 2237 | |
| TARO 2.4 D | 1989-06 - 1997-03 | 61 | 83 | 2446 | |
| TARO 2.4 D 4x4 | 1994-07 - 1997-03 | 58 | 79 | 2446 | |
| TARO 2.4 D 4x4 | 1989-04 - 1997-03 | 61 | 83 | 2446 | |
| TARO 2.4 i 4x4 | 1989-06 - 1997-03 | 84 | 114 | 2366 |