Tiedot tuotteesta
| Jarrurummun halkaisija, sisäpuoli | 295 mm |
| Jarrurummun korkeus sisä | 73 mm |
| Jarrurummun korkeus yht. | 92 mm |
| Vanne, aukkoja | 6 |
| Pyörännapa-Ø | 94 mm |
| Jarrurummun halkaisija, ulkopuoli | 343 mm |
| Reikäympyrä-Ø | 139.7 mm |
Shipping Details
| Weight | 10.565 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Netherlands |
€50.55
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
FIAT
Cross-Reference Numbers
0AMS
TJU-019
ABE
APEC
DRM9968
BLUE PRINT
BORG & BECK
BBR7226
BOSCH
0 986 477 232
0 986 AB5 700
BREMSI
CR5798
DELPHI
FERODO
FIAT
6000609724
HELLA
JAPKO
JP GROUP
3963500400
3963500409
JURATEK
JDR062
KAVO PARTS
KAWE
7D0680
LPR
MAXGEAR
MINTEX
MITSUBISHI
4615A127
4615A205
MN102439
NAPA
NDR1013
NK
253014
253015
NPS
M340I05
National
NDR369
OMC
100734
PEMEBLA
BNXBDM1098
JAPTA-511C
JAPTA511JM
REMSA
RIDEX
123B0142
ROADHOUSE
7189.00
TEXTAR
TRISCAN
TRW
WOKING
B7189.00
Fit Vehicles
FIAT
3 vehicles
FULLBACK
2016 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| FULLBACK Avolava (502_, 503_) 2.4 D 4x4 (KT0T) | 2016-04 - ... | 133 | 181 | 2442 | |
| FULLBACK Avolava (502_, 503_) 2.4 D 4x4 (KT0T) | 2016-04 - ... | 113 | 154 | 2442 | |
| FULLBACK Avolava (502_, 503_) 2.4 D (KT0T) | 2016-04 - ... | 113 | 154 | 2442 |
MITSUBISHI
22 vehicles
L200
2005 - ...
PAJERO
2008 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| PAJERO SPORT II (KH_, KG_) 3.5 V6 24V | 2008-09 - ... | 153 | 3497 | ||
| PAJERO SPORT II (KH_, KG_) 3.2 DI-D 4WD | 2008-07 - ... | 121 | 3200 |
Alternatives
€56,73
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€69,04
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€69,23
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€93,25
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€81,22
Lähetys seuraavana arkipäivänä