Tiedot tuotteesta
| Jarrurummun halkaisija, sisäpuoli | 228 mm |
| Jarrurummun korkeus sisä | 52 mm |
| Jarrurummun korkeus yht. | 89 mm |
| Vanne, aukkoja | 4 |
| Pyörännapa-Ø | 62 mm |
| Jarrurummun halkaisija, ulkopuoli | 261 mm |
| Reikäympyrä-Ø | 100 mm |
| Pyörän napaläpimitta 2 | 52 mm |
Shipping Details
| Weight | 9.225 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Netherlands |
€61.04
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
LADA
RENAULT
Cross-Reference Numbers
DACIA
432001316R
432002901R
432004586R
6001548984
LADA
432001316R
LPR
NK
253934
RENAULT
432001316R
432002901R
6001548984
TRISCAN
8120 25220
VEMA
801506C
Fit Vehicles
DACIA
42 vehicles
LOGAN
2007 - ...
SANDERO
2008 - 2012
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| SANDERO (BS_) 1.5 dCi | 2008-11 - 2012-12 | 63 | 86 | 1461 |
RENAULT
10 vehicles
LOGAN
2007 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| LOGAN I StW (KS_) 1.4 | 2007-10 - ... | 55 | 75 | 1390 | |
| LOGAN I StW (KS_) 1.5 dCi | 2008-02 - 2015-06 | 63 | 86 | 1461 | |
| LOGAN I StW (KS_) 1.5 dCi | 2007-04 - ... | 50 | 68 | 1461 | |
| LOGAN I StW (KS_) 1.6 | 2007-04 - ... | 64 | 87 | 1598 | |
| LOGAN EXPRESS (US_) 1.6 | 2007-04 - ... | 64 | 1598 | ||
| LOGAN II StW (K8_) 1.6 (K8A9) | 2013-12 - ... | 78 | 1598 | ||
| LOGAN I StW (KS_) 1.5 dCi (KS04, KS1L) | 2011-06 - 2015-06 | 66 | 90 | 1461 |
LOGAN/STEPWAY
2014 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| LOGAN/STEPWAY II (L8_) 1.6 | 2014-04 - ... | 60 | 1598 |
SANDERO/STEPWAY
2013 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| SANDERO/STEPWAY II (B8_) 1.6 | 2013-11 - ... | 61 | 1598 | ||
| SANDERO/STEPWAY II (B8_) 1.6 | 2013-11 - ... | 59 | 1598 |
Alternatives
€103,16
Lähetys seuraavana arkipäivänä