Tiedot tuotteesta
| Jarrurummun halkaisija, sisäpuoli | 228 mm |
| Jarrurummun korkeus sisä | 58 mm |
| Jarrurummun korkeus yht. | 67 mm |
| Vanne, aukkoja | 5 |
| Pyörännapa-Ø | 55 mm |
| Jarrurummun halkaisija, ulkopuoli | 267 mm |
| Reikäympyrä-Ø | 100 mm |
Shipping Details
| Weight | 5.248 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Netherlands |
€33.86
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
TOYOTA
Cross-Reference Numbers
0AMS
TJT-086
ABE
APEC
DRM 9193
ATE
24.0222-8031.1
480152
BLUE PRINT
BORG & BECK
BBR7179
BOSCH
BRADI
14.9379.10
BRECO
BT 9379
BREMBO
BREMSI
CR5765
Brake ENGINEERING
DR962355
DELPHI
DENCKERMANN
B140046
FERODO
FTE
9190021
HAVAM
HP66405
HELLA
8DT 355 300-501
KAMOKA
KAVO PARTS
KAWE
7D0349
LPR
MAXGEAR
MINTEX
MBD174
NK
National
NDR320
OBTEC A/S
825338004
OMC
100450
OPTIMAL
PAGID
61255
PEMEBLA
JAPTA-202
JAPTA-202C
JAPTA202JM
PEX
15.0046
QUINTON HAZELL
BDR522
REMSA
RIDEX
123B0053
ROADHOUSE
Stark
SKBDM-0800052
TEXTAR
TOYOTA
42431-05020
4243120440
TRISCAN
8120 13211
8120 13211C
TRW
VALEO
VEMA
801386
WOKING
B7140.00
Fit Vehicles
TOYOTA
31 vehicles
AVENSIS
1997 - 2003
Alternatives
€47,25
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€35,82
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€37,52
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€25,29
Lähetys 2 business days
€48,48
Lähetys 4 business days