Tiedot tuotteesta
| Jarrurummun halkaisija, sisäpuoli | 254 mm |
| Jarrurummun korkeus sisä | 58 mm |
| Jarrurummun korkeus yht. | 96 mm |
| Vanne, aukkoja | 5 |
| Pyörännapa-Ø | 132 mm |
| Jarrurummun halkaisija, ulkopuoli | 292 mm |
| Reikäympyrä-Ø | 160 mm |
Shipping Details
| Weight | 9.442 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Netherlands |
€47.34
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
FORD
Cross-Reference Numbers
0AMS
TUF-036
ABE
APEC
DRM 9712
ATE
24.0225-4004.1
480069
BORG & BECK
BBR7083
BOSCH
BRADI
14.7098.10
BRECO
BT 7098
BREMBO
Brake ENGINEERING
DR962014
DELPHI
DENCKERMANN
B140003
FERODO
FORD
6464214
92VB1126AA
HAVAM
HP66274
HELLA
8DT 355 300-201
JAPKO
560316
560316C
JURATEK
FOR106/D
KAMOKA
KAWE
7D0062
LEMFÖRDER
17824
LPR
MAPCO
35728
MAXGEAR
19-1349
METELLI
18-0284
MEYLE
MINTEX
MBD020
MOTAQUIP
VBD677
NK
National
NDR011
OMC
100927
OPTIMAL
PAGID
PEMEBLA
BNXBDM1021
JAPTA-0316
JAPTA-0316C
JAPTA0316JM
PEX
15.0153
QUINTON HAZELL
BDR232
REMSA
RIDEX
123B0226
ROADHOUSE
SEBRO
3333
SPIDAN
34592
STARLINE
PB 6456
TEXTAR
TRISCAN
8120 16212
TRW
VEMA
801163
WOKING
B7079.00
ZIMMERMANN
Fit Vehicles
FORD
40 vehicles
TRANSIT
1991 - 2000
Alternatives
€56,09
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€64,06
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€50,28
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€25,74
Lähetys 2 business days
€49,96
Lähetys 2 business days