Tiedot tuotteesta
| Jarrurummun halkaisija, sisäpuoli | 254 mm |
| Jarrurummun korkeus sisä | 67 mm |
| Jarrurummun korkeus yht. | 78 mm |
| Vanne, aukkoja | 5 |
| Pyörännapa-Ø | 67 mm |
| Jarrurummun halkaisija, ulkopuoli | 301 mm |
| Reikäympyrä-Ø | 114.3 mm |
Shipping Details
| Weight | 6.969 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Netherlands |
€32.77
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
VAG
VW
Cross-Reference Numbers
0AMS
TJT-019
APEC
DRM 9707
BORG & BECK
BBR7036
BRADI
14.4730.10
BRECO
BT 4730
BREMBO
BREMSI
CR5771
Brake ENGINEERING
DR961240
DELPHI
FERODO
FDR329076
HAVAM
HP66482
JAPKO
56210
56210C
JURID
329076J
KAVO PARTS
BD9613
KAWE
7D0204
LPR
MAXGEAR
19-2208
MINTEX
MBD114
NK
National
NDR146
OBTEC A/S
825338606
OMC
100455
PEMEBLA
JAPTA-210
JAPTA-210C
JAPTA210JM
QUINTON HAZELL
BDR166
TEXTAR
TOYOTA
42431-35030
42431-35130
42431-35190
4243135031
TRISCAN
8120 13205
TRW
VAG
J4243135190
VEMA
801068
VW
J4243135190
Fit Vehicles
TOYOTA
24 vehicles
HIACE
1967 - 2000
HILUX
1983 - 1998
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| HILUX V Avolava (_N8_, _N9_, _N10_, _N11_) 1.8 (YN85, YN90) | 1988-09 - 1998-06 | 61 | 83 | 1812 | |
| HILUX IV Avolava (_N5_, _N6_) 2.2 D (LN50, LN55) | 1983-08 - 1984-08 | 49 | 2188 | ||
| HILUX IV Avolava (_N5_, _N6_) 2.4 D (LN51_, LN60, LN56) | 1984-01 - 1988-07 | 56 | 2446 | ||
| HILUX V Avolava (_N8_, _N9_, _N10_, _N11_) 2.4 D (LN85_, LN110, LN90) | 1988-09 - 1997-08 | 61 | 83 | 2446 | |
| HILUX IV Avolava (_N5_, _N6_) 2.0 4WD (YN65_) | 1985-01 - 1988-12 | 65 | 1998 | ||
| HILUX IV Avolava (_N5_, _N6_) 1.8 (YN51, YN56) | 1983-08 - 1989-03 | 58 | 1812 | ||
| HILUX V Avolava (_N8_, _N9_, _N10_, _N11_) 2.4 D 4WD (LN110_, LN110R) | 1994-01 - 1997-12 | 58 | 79 | 2446 |
VW
4 vehicles
TARO
1989 - 1997
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| TARO 2.4 D | 1994-07 - 1997-03 | 58 | 79 | 2446 | |
| TARO 1.8 | 1989-04 - 1994-09 | 61 | 83 | 1812 | |
| TARO 2.2 | 1989-06 - 1994-07 | 69 | 94 | 2237 | |
| TARO 2.4 D | 1989-06 - 1997-03 | 61 | 83 | 2446 |
Alternatives
€34,64
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€65,39
Lähetys 4 business days
€27,67
Lähetys 28 business days
€57,98
Lähetys 28 business days