GX0330201A - Polttoainesuodatin, suodatin OE numero valmistajilta CITROËN, PEUGEOT
CITROËN :   GX 033 0201 A, GX 03 30201 A, GX 0330-201 A, GX0330201A, GX 0330 201 A, GX0330-201A