Premium quality
No longer deliverable by the manufacturer
Tiedot tuotteesta
| Käyttö | Hydraulinen |
| Valmistaja rajaus | ZF |
| Hihnapyörä-Ø | 120 mm |
| kiiloja | 7 |
| Sisään/ulosmeno aukkojen lukumäärä | 2 |
| Imuputken liittimen läpimitta | 19 mm |
| Kierremitta paluuletkun liitin | M16x1,5 |
| Etäisyys adapterista pumppuun | 27.5 mm |
| Kiinnityrreikien etäisyys | 78 mm |
| Kiinnityspisteiden läpimitta | 8.5 mm |
| Vaihto-osa | |
| Huomioi tekniset tiedot |
Shipping Details
| Weight | 2.257 Kg |
| Customs Code | 870899 |
| Country of Origin | Czech Republic |
No longer available
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
MERCEDES-BENZ
Cross-Reference Numbers
AMK
PUM1220
PUM1373
BOSCH
DELCO REMY
DSP1905
DSP5066
ERA Benelux
SP85066
SP85394
JP GROUP
LENCO
SP3766
LIZARTE
04.13.0081-1
04.94.0800-1
44.13.0081-1
MAPCO
27951
MERCEDES-BENZ
005 466 02 01
005 466 02 01 80
005 466 03 01
005 466 03 01 80
A 005 466 02 01
A 005 466 02 01 80
A 005 466 03 01
A 005 466 03 01 80
OPTIMAL
QUINTON HAZELL
QSRPA440
SERCORE
07B1040
SPIDAN
TRISCAN
8515 23652
Test_Bosch
7693.955.244
8001 628
URW
32-89656
ZF
7693.955.244
ZF Parts
8001 628
Fit Vehicles
MERCEDES-BENZ
22 vehicles
C-CLASS
2007 - 2014
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| C-SARJA T-Model (S204) C 250 CDI 4-matic (204.282) | 2010-04 - 2014-08 | 150 | 204 | 2143 | |
| C-SARJA T-Model (S204) C 320 CDI (204.222) | 2007-08 - 2014-08 | 165 | 224 | 2987 | |
| C-SARJA T-Model (S204) C 320 CDI 4-matic (204.289) | 2007-08 - 2011-12 | 165 | 224 | 2987 | |
| C-SARJA (W204) C 320 CDI (204.022) | 2007-01 - 2014-01 | 165 | 224 | 2987 | |
| C-SARJA (W204) C 320 CDI 4-matic (204.089) | 2007-07 - 2014-01 | 165 | 224 | 2987 |
CLS
2005 - 2010
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CLS (C219) CLS 320 CDI | 2005-01 - 2010-12 | 155 | 211 | 2987 | |
| CLS (C219) CLS 320 CDI (219.322) | 2005-01 - 2010-12 | 165 | 224 | 2987 | |
| CLS (C219) CLS 350 CDI (219.322) | 2009-04 - 2010-12 | 165 | 224 | 2987 |
E-CLASS
2005 - 2009
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| E-SARJA (W211) E 280 CDI (211.020) | 2005-03 - 2008-12 | 140 | 190 | 2987 | |
| E-SARJA (W211) E 280 CDI 4-matic (211.084) | 2005-03 - 2008-12 | 140 | 190 | 2987 | |
| E-SARJA (W211) E 300 BlueTEC (211.024) | 2007-09 - 2008-12 | 155 | 211 | 2987 | |
| E-SARJA (W211) E 320 CDI (211.022) | 2005-03 - 2008-12 | 165 | 224 | 2987 | |
| E-SARJA (W211) E 320 CDI 4-matic (211.089) | 2005-03 - 2008-12 | 165 | 224 | 2987 | |
| E-SARJA T-Model (S211) E 280 T CDI (211.220) | 2005-03 - 2009-07 | 140 | 190 | 2987 | |
| E-SARJA T-Model (S211) E 280 T CDI 4-matic (211.284) | 2005-03 - 2009-07 | 140 | 190 | 2987 | |
| E-SARJA T-Model (S211) E 320 T CDI (211.222) | 2005-03 - 2009-07 | 165 | 224 | 2987 | |
| E-SARJA T-Model (S211) E 320 T CDI 4-matic (211.289) | 2005-03 - 2009-07 | 165 | 224 | 2987 |
GLK-CLASS
2008 - 2015
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| GLK-SARJA (X204) 320 CDI 4-matic (204.983) | 2008-06 - 2015-06 | 165 | 224 | 2987 | |
| GLK-SARJA (X204) 350 CDI 4-matic (204.992) | 2010-02 - 2015-06 | 170 | 231 | 2987 |
S-CLASS
2005 - 2013
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| S-SARJA (W221, V221) S 320 CDI | 2005-10 - 2013-12 | 155 | 211 | 2987 | |
| S-SARJA (W221, V221) S 320 CDI 4-matic (221.080, 221.180) | 2006-10 - 2013-12 | 173 | 235 | 2987 | |
| S-SARJA (W221, V221) S 320 CDI (221.022, 221.122) | 2005-12 - 2009-06 | 173 | 235 | 2987 |
Alternatives
€156,12
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€414,43
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€552,41
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€185,83
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€263,98
Lähetys 2 business days
€472,93
Lähetys 28 business days
€465,15
Lähetys 28 business days
€339,65
Lähetys 28 business days
€241,20
Lähetys 28 business days