Tämä on yksi jarrulevy. Jos aiot vaihtaa koko akselin levyt, pitää sinun ostaa kaksi tuotetta.
| Jarrulevyn paksuus | 26 | mm |
| Korkeus | 46.3 | mm |
| Sisäläpimitta | 145.5 | mm |
| Ulkoläpimitta | 294 | mm |
| Vähimmäispaksuus | 24.4 | mm |
| keskittämisläpimitta | 69 | mm |
| Jarrulevytyyppi | tuuletettu sisältä |
| Pinta | pinnoitettu |
| Reikäympyrä-Ø | 114.3 mm |
| Reikäkuvio/-määrä | 05/07 |
| Pyöränpultin reiän halkaisija | 12.7 mm |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Ilman pyörännapaa |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | ilman pyöränlaakeria |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Ilman pyöränkiinnityspultteja |
| Pakkauspituus | 30.8 cm |
| Pakkausleveys | 30.8 cm |
| Pakkauskorkeus | 12.7 cm |
| Paino | 7.2 kg |
| Käyttönumerot | 98200 1364 0 1 PRO |
| Weight | 7.063 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | China |
€52.53
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
Fit Vehicles
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| SANTA FÉ I (SM) 2.4 16V 4x4 | 2001-02 - 2006-03 | 100 | 136 | 2351 | |
| SANTA FÉ I (SM) 2.4 16V | 2001-02 - 2006-03 | 100 | 136 | 2351 | |
| SANTA FÉ I (SM) 2.7 V6 4x4 | 2001-02 - 2006-03 | 127 | 173 | 2656 | |
| SANTA FÉ I (SM) 2.4 16V 4x4 | 2001-02 - 2006-03 | 107 | 146 | 2351 | |
| SANTA FÉ I (SM) 2.4 16V | 2001-02 - 2006-03 | 107 | 146 | 2351 | |
| SANTA FÉ I (SM) 2.0 CRDi 4x4 | 2003-08 - 2006-03 | 92 | 125 | 1991 | |
| SANTA FÉ I (SM) 2.0 CRDi 4x4 | 2001-04 - 2006-03 | 83 | 113 | 1991 | |
| SANTA FÉ I (SM) 2.0 CRDi | 2001-08 - 2006-03 | 83 | 113 | 1991 | |
| SANTA FÉ I Umpikori/SUV (SM) CRDi 4x4 | 2003-08 - 2006-03 | 92 | 1991 | ||
| SANTA FÉ I Umpikori/SUV (SM) CRDi 4x4 | 2001-04 - 2005-12 | 83 | 1991 | ||
| SANTA FÉ I Umpikori/SUV (SM) CRDi | 2001-08 - 2003-07 | 83 | 1991 | ||
| SANTA FÉ I Umpikori/SUV (SM) 2.4 4x4 | 2000-08 - 2005-12 | 107 | 2351 | ||
| SANTA FÉ I (SM) 2.0 | 2001-08 - 2006-03 | 99 | 135 | 1997 | |
| SANTA FÉ I (SM) 2.0 CRDi Neliveto | 2003-11 - 2006-02 | 107 | 1991 |
Alternatives
€57,23
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€39,98
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€41,48
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€40,16
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€49,64
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€40,07
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€47,44
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€38,92
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€33,33
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€52,53
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€47,55
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€114,83
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€45,23
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€43,39
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€39,04
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€50,55
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€32,94
Lähetys 2 business days
€38,69
Lähetys 2 business days
€37,55
Lähetys 2 business days
€55,35
Lähetys 4 business days
€38,73
Lähetys 28 business days
€36,66
Lähetys 28 business days
€49,65
Lähetys 28 business days
€27,96
Lähetys 28 business days