Tämä on yksi jarrulevy. Jos aiot vaihtaa koko akselin levyt, pitää sinun ostaa kaksi tuotetta.
| Jarrulevyn paksuus | 25 | mm |
| Korkeus | 52.7 | mm |
| Sisäläpimitta | 173.5 | mm |
| Ulkoläpimitta | 325 | mm |
| Vähimmäispaksuus | 23.4 | mm |
| keskittämisläpimitta | 79 | mm |
| Jarrulevytyyppi | tuuletettu sisältä |
| Käsittely | hiiliteräs |
| Pinta | pinnoitettu |
| Reikäympyrä-Ø | 120 mm |
| Reikäkuvio/-määrä | 05/06 |
| Pyöränpultin reiän halkaisija | 14.6 mm |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Ilman pyörännapaa |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | ilman pyöränlaakeria |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Ilman pyöränkiinnityspultteja |
| Pakkauspituus | 35.8 cm |
| Pakkausleveys | 35.8 cm |
| Pakkauskorkeus | 13.5 cm |
| Paino | 8.9 kg |
| Käyttönumerot | 98200 1069 0 1 PRO+ |
| Weight | 7.247 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | China |
€62.54
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
Fit Vehicles
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| 3 Coupe (E46) 330 Ci | 2000-06 - 2006-05 | 170 | 231 | 2979 | |
| 3 Coupe (E46) 330 Cd | 2003-03 - 2006-07 | 150 | 204 | 2993 | |
| 3 Touring (E46) 330 xd | 2000-01 - 2003-03 | 135 | 184 | 2926 | |
| 3 Touring (E46) 330 xd | 2002-08 - 2005-05 | 150 | 204 | 2993 | |
| 3 Touring (E46) 330 d | 1999-10 - 2005-02 | 135 | 184 | 2926 | |
| 3 Coupe (E46) 330 xi | 2000-06 - 2006-07 | 170 | 231 | 2979 | |
| 3 (E46) 325 xi | 2000-09 - 2005-02 | 141 | 192 | 2494 | |
| 3 (E46) 330 d | 1999-10 - 2005-02 | 135 | 184 | 2926 | |
| 3 (E46) 330 d | 2003-03 - 2005-02 | 150 | 204 | 2993 | |
| 3 (E46) 330 i | 2000-06 - 2005-02 | 170 | 231 | 2979 | |
| 3 (E46) 330 xd | 2000-01 - 2003-02 | 135 | 184 | 2926 | |
| 3 (E46) 330 xd | 2002-09 - 2004-12 | 150 | 204 | 2993 | |
| 3 (E46) 330 xi | 2000-06 - 2005-02 | 170 | 231 | 2979 | |
| 3 Touring (E46) 330 d | 2003-03 - 2005-02 | 150 | 204 | 2993 | |
| 3 Touring (E46) 330 i | 2000-06 - 2005-02 | 170 | 231 | 2979 | |
| 3 Touring (E46) 330 xi | 2000-06 - 2005-02 | 170 | 231 | 2979 | |
| 3 Cabriolet (E46) 330 Ci | 2000-06 - 2006-08 | 170 | 231 | 2979 | |
| 3 Cabriolet (E46) 330 Cd | 2005-08 - 2007-12 | 150 | 204 | 2993 |
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| Z4 Roadster (E85) 3.0 si | 2006-01 - 2008-08 | 195 | 265 | 2996 | |
| Z4 Coupe (E86) 3.0 si | 2006-04 - 2008-08 | 195 | 265 | 2996 |
Alternatives
€54,96
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€40,85
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€52,42
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€74,96
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€81,07
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€67,86
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€47,72
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€52,40
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€87,71
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€57,58
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€103,16
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€40,54
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€44,70
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€42,59
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€63,20
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€41,19
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€76,57
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€39,52
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€40,12
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€118,10
Lähetys seuraavana arkipäivänä