Mitat ja koko
| Leveys | 42 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Jarrurummun halkaisija, sisäpuoli | 180 mm |
| Lisätarvike/lisätieto | Pyörän jarrun sylinterillä |
| Lisätarvike/lisätieto | Säätöelementillä |
| Reiän halkaisija | 21 mm |
| Asennusmalli | Esiasennettu |
| Jarrujärjestelmä | Bendix |
| Materiaali | Harmaa valurauta |
| Pakkauspituus | 18.5 cm |
| Pakkausleveys | 9 cm |
| Pakkauskorkeus | 16 cm |
| Paino | 1.91 kg |
| Käyttönumerot | 84101 0374 7 4 |
Shipping Details
| Weight | 1.54 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Germany |
€111.54
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
ATE
03052020203
692020
BENDIX
361450B
381146B
BENDIX Braking
BXK3030
BOSCH
BREMBO
DELPHI
FERODO
FTE
TK2022
HELLA
HELLA PAGID
ICER
79KT0103C
LPR
MGA
PM631661
MINTEX
MFR270
MSP075
PAGID
H8670
R0375
R BRAKE
79RBKT0103
REMSA
RENAULT
7701202542
7701202661
7701202820
7701204268
7701205096
7701205097
7701349780
7701949780
ROADHOUSE
TEXTAR
TRUSTING
6054
TRW
VALEO
Fit Vehicles
RENAULT
33 vehicles
19
1988 - 1997
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| 19 I (B/C53_) 1.4 Cat (B/C532) | 1989-01 - 1992-04 | 43 | 58 | 1390 | |
| 19 I (B/C53_) 1.4 (B/C53P) | 1989-01 - 1993-05 | 43 | 58 | 1397 | |
| 19 I (B/C53_) 1.7 (B/C53B) | 1988-09 - 1992-04 | 54 | 73 | 1721 | |
| 19 I (B/C53_) 1.7 (B/C53C) | 1988-09 - 1992-04 | 66 | 90 | 1721 | |
| 19 I Chamade (L53_) 1.7 (L53B) | 1989-10 - 1992-04 | 54 | 73 | 1721 | |
| 19 I Chamade (L53_) 1.9 D (L534, L53J) | 1989-10 - 1992-04 | 47 | 64 | 1870 | |
| 19 II (B/C53_) 1.4 (B/C532) | 1992-04 - 1995-12 | 43 | 58 | 1390 | |
| 19 II (B/C53_) 1.4 (B/C535) | 1992-01 - 1995-12 | 55 | 75 | 1390 | |
| 19 II (B/C53_) 1.7 (B/C53B) | 1992-04 - 1995-12 | 54 | 73 | 1721 | |
| 19 II (B/C53_) 1.7 (B/C53C) | 1992-04 - 1995-12 | 66 | 90 | 1721 | |
| 19 II (B/C53_) 1.8 (B/C53Y) | 1992-04 - 1995-12 | 65 | 88 | 1794 | |
| 19 II (B/C53_) 1.9 D (B/C53J) | 1992-04 - 1995-12 | 47 | 64 | 1870 | |
| 19 II (B/C53_) 1.9 dT (B/C53T) | 1992-04 - 1995-12 | 66 | 90 | 1870 | |
| 19 II Cabriolet (D53_, 853_) 1.7 (D53C) | 1992-04 - 1993-09 | 66 | 90 | 1721 | |
| 19 II Cabriolet (D53_, 853_) 1.8 (853A) | 1993-09 - 1996-06 | 66 | 90 | 1794 | |
| 19 II Cabriolet (D53_, 853_) 1.8 (D53V, 853F, D53C) | 1994-07 - 1996-06 | 79 | 107 | 1794 | |
| 19 II Cabriolet (D53_, 853_) 1.8 (D53Y) | 1992-04 - 1996-06 | 65 | 88 | 1794 | |
| 19 II Chamade (L53_) 1.4 | 1994-10 - 1995-11 | 57 | 78 | 1390 | |
| 19 II Chamade (L53_) 1.4 (532) | 1992-04 - 1995-12 | 43 | 58 | 1390 | |
| 19 II Chamade (L53_) 1.8 | 1992-05 - 1994-09 | 67 | 91 | 1794 | |
| 19 II Chamade (L53_) 1.8 (453A/F) | 1992-04 - 1995-12 | 66 | 90 | 1794 | |
| 19 II Chamade (L53_) 1.8 (L53Y) | 1992-04 - 1995-12 | 65 | 88 | 1794 | |
| 19 II Chamade (L53_) 1.9 D | 1992-05 - 1995-11 | 68 | 92 | 1870 | |
| 19 II Chamade (L53_) 1.9 D (L53J) | 1992-04 - 1997-12 | 47 | 64 | 1870 | |
| 19 II (B/C53_) 1.4 | 1992-01 - 1995-12 | 59 | 1390 | ||
| 19 II Umpimalli/viistoperä (S53_) 1.4 | 1992-03 - 1995-12 | 59 | 1390 | ||
| 19 I (B/C53_) 1.4 | 1990-09 - 1992-04 | 55 | 1390 | ||
| 19 II Chamade (L53_) 1.4 | 1994-10 - 1995-11 | 59 | 1390 | ||
| 19 I Chamade (L53_) 1.4 | 1989-06 - 1990-08 | 58 | 1390 | ||
| 19 I (B/C53_) 1.7 | 1988-07 - 1992-04 | 69 | 1721 | ||
| 19 I (B/C53_) 1.7 | 1988-09 - 1992-04 | 68 | 1721 | ||
| 19 II (B/C53_) 1.8 (5/353A) | 1992-04 - 1995-12 | 66 | 90 | 1794 | |
| 19 II Chamade (L53_) 1.4 (L535) | 1993-11 - 1995-12 | 55 | 75 | 1390 |
Alternatives
€96,23
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€15,35
Lähetys 2 business days
€71,02
Lähetys 28 business days
€132,54
Lähetys 28 business days
€68,55
Lähetys 28 business days
€7,35
Lähetys 28 business days
€27,13
Lähetys 28 business days
€109,31
Lähetys 28 business days
€62,40
Lähetys 28 business days
€122,95
Lähetys 28 business days