Takana
Mitat ja koko
| Sisäläpimitta | 34 | mm |
| Ulkoläpimitta | 72 | mm |
Tiedot tuotteesta
| OE-numerolle | 7700301255 |
| Asennuspuoli | Takana |
| Tarvittava kappalemäärä | 2 |
| Paino | 398 g |
| Pituus, ulko | 28 mm |
| Pituus, sisä | 76 mm |
Shipping Details
| Weight | 0.586 Kg |
| Customs Code | 730722 |
| Country of Origin | Italy |
€9.89
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
AKRON-MALÒ
18835
Aslyx
AS-104157
AS-201778
BIRTH
2446
CAUTEX
020473
DACIA
7700301255
7700301720S
7700301721
7700754221
7701470592
DELPHI
DYS
72-24461
FAI AutoParts
FARE SA
2547
FEBI BILSTEIN
FIRST LINE
FSK7290
GSP
HUTCHINSON
MAPCO
37137
MAXGEAR
METALCAUCHO
METZGER AUTOTEILE
MEYLE
MONROE
MOOG
NISSAN
7700301255
7700301720S
7700301721
7700754221
7701470592
OPTIMAL
RAPRO
R51103
RENAULT
7700301255
7700301720
7700301720S
7700301721
7700754221
7701470592
RUVILLE
SASIC
SIDEM
805314
SKF
STC
T404157
SWAG
Schaeffler FAG
UCEL
10517
UNIGOM
391779
VAICO
Fit Vehicles
RENAULT
39 vehicles
KANGOO
1997 - ...
Alternatives
€14,51
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€13,63
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€14,63
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€11,46
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€11,02
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€17,23
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€13,23
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€8,72
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€6,39
Lähetys seuraavana arkipäivänä