Akselin takana, Taka-akseli, vasen
Tiedot tuotteesta
| parilliset tuotenumerot | 213980 |
| Asennuspuoli | Taka-akseli, vasen |
| Asennuspuoli | Akselin takana |
| Valmistaja rajaus | BREMBO |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula, sis. rak. jarrusatulalla |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula (1-mäntä) |
| Männän halkaisija mm | 36 |
| Jarrulevypaksuudelle | 10.5 mm |
| Jarrulevytyyppi | täysi |
| Jarrulevyläpimitalle | 265 mm |
| Materiaali | Valurauta |
| Nettopaino | 3 kg |
Shipping Details
| Weight | 3.0 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | China |
€160.97
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €37,02
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
RENAULT
VOLVO
Cross-Reference Numbers
ATE
27.1300-1125.3
BENDIX
694169B
BOSCH
BREMBO
BUDWEG CALIPER
Brake ENGINEERING
CA1538
CARDONE
387690
CEF
SCA4048
DELCO REMY
DELPHI
LC3063
DRI
ELSTOCK
FRIESEN
QBS3473
FTE
HELLA
8AC355382-151
RE-EX
506-00136
RENAULT
6025308765
7701204221
SHAFTEC
BC9572
TMI
BR000136
TRW
UBD
54032
VOLVO
8472231
sbs
1301213979
Fit Vehicles
RENAULT
36 vehicles
ESPACE
1996 - 2002
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| ESPACE III (JE0_) 2.0 16V (JE0N, JE0L, JE02) | 1998-10 - 2002-10 | 103 | 140 | 1998 | |
| ESPACE III (JE0_) 3.0 (JE0D) | 1996-11 - 1998-10 | 123 | 167 | 2963 | |
| ESPACE III (JE0_) 3.0 V6 24V (JE0G, JE0R) | 1998-10 - 2002-10 | 140 | 190 | 2946 |
LAGUNA
1993 - 2001
Alternatives
€165,20
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€141,14
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€151,18
Lähetys 28 business days
€125,44
Lähetys 28 business days
€100,36
Lähetys 28 business days
€95,38
Lähetys 28 business days