Etuakseli, oikea, Akselin edessä
Tiedot tuotteesta
| parilliset tuotenumerot | 212565 |
| Asennuspuoli | Etuakseli, oikea |
| Asennuspuoli | Akselin edessä |
| Valmistaja rajaus | ATE |
| Jarrusatulatyyppi | Uiva jarrusatula |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula (1-mäntä) |
| Männän halkaisija mm | 54 |
| Jarrulevypaksuudelle | 22 mm |
| Jarrulevytyyppi | Tuuletettu |
| Jarrulevyläpimitalle | 258 mm |
| Materiaali | Valurauta |
| Nettopaino | 2.99 kg |
Shipping Details
| Weight | 2.659 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | China |
€47.26
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
BOSCH
BREMBO
BUDWEG CALIPER
Brake ENGINEERING
CA1763R
CARDONE
387998
CEF
6506031
DELCO REMY
DELPHI
LC7083
DRI
ELSTOCK
FORD
1075560
1478507
98AB-2L231-BB
R98AX2L231BB
FRIESEN
QBS1688
FTE
HELLA
8AC355389-101
RE-EX
506-01283
SHAFTEC
BC9347R
TMI
BR001283
TRW
UBD
54513
sbs
1301212566
Fit Vehicles
FORD
35 vehicles
FOCUS
1998 - 2005
Alternatives
€61,03
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€66,84
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€105,43
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€94,71
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€47,87
Lähetys 2 business days
ATE ® 11.3541-8106.2
Jarrusatula
No longer deliverable by the manufacturer
on korvannut tämän tuotteen
24.3541-8106.5€109,13
Lähetys 28 business days
€55,47
Lähetys 28 business days
€54,69
Lähetys 28 business days