Mitat ja koko
| Pituus | 175 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Kierre 1 | M16X1.5 |
| kierre 2 | M12X1.5 |
| Läpimitta 1 | 8 mm |
| Kierremalli | Oikealla kierteellä |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Pakkauspituus | 31.5 cm |
| Pakkausleveys | 5 cm |
| Pakkauskorkeus | 5 cm |
Shipping Details
| Weight | 0.465 Kg |
| Customs Code | 870894 |
| Country of Origin | Turkey |
€13.09
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
CHEVROLET
DAEWOO
Cross-Reference Numbers
BGA
SR1602
BORG & BECK
BTR5046
CHEVROLET
96535300
DAEWOO
96535300
DELPHI
FAI AutoParts
FIRST LINE
FTR5046
LEMFÖRDER
MEYLE
MONROE
SIDEM
89016
SPIDAN
57200
TALOSA
44-00458
Fit Vehicles
CHEVROLET
17 vehicles
AVEO
2003 - ...
DAEWOO
5 vehicles
KALOS
2002 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| KALOS (KLAS) 1.2 | 2003-04 - ... | 53 | 72 | 1150 | |
| KALOS (KLAS) 1.4 | 2002-09 - ... | 61 | 83 | 1399 | |
| KALOS (KLAS) 1.4 16V | 2003-04 - ... | 69 | 94 | 1399 | |
| KALOS Sedan (KLAS) 1.4 | 2002-11 - 2004-12 | 61 | 83 | 1399 | |
| KALOS Sedan (KLAS) 1.4 | 2003-05 - 2004-12 | 69 | 94 | 1399 |
Alternatives
€10,67
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€13,18
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€9,30
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€14,47
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€15,91
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€14,04
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€13,22
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€12,21
Lähetys 28 business days