Tiedot tuotteesta
| Paino | 0.670 kg |
| Tarvittava kappalemäärä | 1 |
| Kierremalli | Oikealla kierteellä |
| kierre 2 | M10X1.25 |
| Sisäkierre | 16x1,5 mm |
| parilliset tuotenumerot | L43129 |
| Pakkauspituus | 32 cm |
| Pakkausleveys | 8 cm |
| Pakkauskorkeus | 7.5 cm |
Shipping Details
| Weight | 0.667 Kg |
| Customs Code | 870894 |
| Country of Origin | Belgium |
€19.68
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
HYUNDAI
KIA
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
AYD
9110733
BGA
SR2747
BLUE PRINT
BORG & BECK
BTR6134
DELPHI
DYS
22-21505
FAI AutoParts
FEBI BILSTEIN
FIRST LINE
FTR6134
FORMPART
4902032
FRAP
F4488
HYUNDAI
568200U500
568201W000
KAMOKA
KAVO PARTS
STE-3043
KIA
568201R501
568201W000
MOOG
NK
OCAP
PARTS-MALL
CT-K056L
PXCTB-040L-S
PEMEBLA
K3W47I
QUINTON HAZELL
QR3973S
RTS
SASIC
SIDEM
81336
STELLOX
51-00532-SX
51-98080A-SX
SWAG
SpeedMate
SM-TEK042
TALOSA
42-07835
TEKNOROT
HY-292
VEMA
26623
Fit Vehicles
HYUNDAI
3 vehicles
ACCENT
2010 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| ACCENT IV (RB) 1.4 | 2010-11 - 2018-03 | 79 | 1396 | ||
| ACCENT IV Sedan (RB) 1.6 | 2010-11 - ... | 90 | 1591 | ||
| ACCENT IV Sedan (RB) 1.6 CRDI | 2011-04 - 2017-12 | 100 | 136 | 1582 |
KIA
17 vehicles
RIO
2011 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| RIO III (UB) 1.4 CVVT | 2011-09 - 2017-12 | 79 | 1396 | ||
| RIO III Sedan (UB) 1.4 CVVT | 2011-06 - 2017-12 | 79 | 1396 | ||
| RIO III Sedan (UB) 1.2 CVVT | 2014-11 - 2017-12 | 64 | 84 | 1248 | |
| RIO III Sedan (UB) 1.25 CVVT | 2011-10 - 2017-12 | 63 | 86 | 1248 | |
| RIO III (UB) 1.25 CVVT | 2011-09 - 2017-12 | 63 | 86 | 1248 | |
| RIO III Sedan (UB) 1.4 CVVT | 2011-10 - 2017-12 | 80 | 109 | 1396 | |
| RIO III (UB) 1.25 LPG | 2011-09 - 2017-12 | 63 | 86 | 1248 | |
| RIO III (UB) 1.1 CRDi | 2011-09 - 2017-12 | 55 | 75 | 1120 | |
| RIO III (UB) 1.4 CRDi | 2011-09 - 2017-12 | 66 | 90 | 1396 | |
| RIO III (UB) 1.4 CVVT | 2011-09 - 2017-12 | 80 | 109 | 1396 | |
| RIO III (UB) 1.2 | 2011-09 - 2017-12 | 51 | 1248 | ||
| RIO III (UB) 1.25 | 2014-11 - 2017-12 | 64 | 1248 | ||
| RIO III Hatchback Van (UB) 1.1 CRDi | 2011-09 - ... | 55 | 1120 | ||
| RIO III Hatchback Van (UB) 1.2 CVVT | 2015-04 - 2017-12 | 63 | 1248 | ||
| RIO III Hatchback Van (UB) 1.4 CRDi | 2015-04 - ... | 66 | 1396 | ||
| RIO III Hatchback Van (UB) 1.4 CVVT | 2015-04 - ... | 80 | 1396 | ||
| RIO III (UB) 1.2 CVVT | 2011-09 - 2017-12 | 62 | 84 | 1248 |
Alternatives
€13,24
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€14,57
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€15,64
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€14,71
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€20,24
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€16,34
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€20,21
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€19,72
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€8,14
Lähetys seuraavana arkipäivänä