No longer deliverable by the manufacturer
Mitat ja koko
| Pituus | 73 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Paino | 0.392 kg |
| Tarvittava kappalemäärä | 2 |
| Kierremalli | Oikealla kierteellä |
| kierre 2 | M12X1.75 |
| Sisäkierre | 14x1,5 mm |
| Pakkauspituus | 14.5 cm |
| Pakkausleveys | 9.5 cm |
| Pakkauskorkeus | 5 cm |
Shipping Details
| Weight | 0.391 Kg |
| Customs Code | 870894 |
| Country of Origin | Belgium |
No longer available
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
4U Autoparts
A11545
A.B.S.
ACDelco
19347669
19351099
AYD
9110871
BGA
SR1217
BORG & BECK
BTR5738
CHEVROLET
95218373
95218393
CORTECO
DAEWOO
95218373
95218393
DELPHI
DYS
22-22873
FAI AutoParts
FIRST LINE
FTR5738
FORMPART
5602021
FRAP
F4620
GSP
KAMOKA
KAVO PARTS
STE-1020
MAGNETI MARELLI
MANDO
MTG050212
MTG050213
MEYLE
MOOG
MOTAQUIP
LVTR1696
OCAP
0285595
PATRON
PS1345
QUINTON HAZELL
QR4023S
RIW
CV2019
SIDEM
89139
SPIDAN
0285595
STELLOX
51-98139-SX
TALOSA
42-05617
TEKNOROT
CH-261
Fit Vehicles
CHEVROLET
16 vehicles
AVEO
2011 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| AVEO Viistoperä (T300) 1.2 | 2011-03 - ... | 63 | 86 | 1229 | |
| AVEO Viistoperä (T300) 1.3 D | 2011-07 - 2015-12 | 55 | 75 | 1248 | |
| AVEO Viistoperä (T300) 1.3 D | 2011-07 - 2015-12 | 70 | 95 | 1248 | |
| AVEO Viistoperä (T300) 1.4 | 2011-03 - ... | 74 | 101 | 1398 | |
| AVEO Viistoperä (T300) 1.6 | 2011-03 - ... | 85 | 116 | 1598 | |
| AVEO Sedan (T300) 1.2 | 2011-03 - ... | 51 | 69 | 1229 | |
| AVEO Sedan (T300) 1.2 LPG | 2012-11 - 2015-12 | 63 | 86 | 1229 | |
| AVEO Sedan (T300) 1.2 | 2011-03 - ... | 63 | 86 | 1229 | |
| AVEO Sedan (T300) 1.3 D | 2011-07 - 2015-12 | 55 | 75 | 1248 | |
| AVEO Sedan (T300) 1.3 D | 2011-07 - 2015-12 | 70 | 95 | 1248 | |
| AVEO Sedan (T300) 1.4 | 2011-07 - ... | 74 | 100 | 1398 | |
| AVEO Sedan (T300) 1.6 | 2011-03 - ... | 85 | 116 | 1598 | |
| AVEO Viistoperä (T300) 1.2 | 2011-03 - ... | 51 | 69 | 1229 | |
| AVEO Viistoperä (T300) 1.2 LPG | 2012-11 - 2015-12 | 63 | 86 | 1229 | |
| AVEO Viistoperä (T300) 1.4 Turbo | 2013-08 - ... | 103 | 140 | 1364 |
COBALT
2013 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| COBALT 1.5 | 2013-01 - ... | 77 | 1485 |
Alternatives
€11,18
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€11,51
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€17,06
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€15,06
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€6,12
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€11,08
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€7,23
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€11,01
Lähetys 28 business days
€10,92
Lähetys 28 business days
€14,58
Lähetys 28 business days