Mitat ja koko
| Pituus | 207 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Paino | 0.690 kg |
| Tarvittava kappalemäärä | 1 |
| Kierremalli | Oikealla kierteellä |
| Ulkokierre | 10x1,25 mm |
| Sisäkierre | 14x1,5 mm |
| Kartiomitta | 11.9 mm |
| parilliset tuotenumerot | L14162 |
| Pakkauspituus | 32 cm |
| Pakkausleveys | 8 cm |
| Pakkauskorkeus | 7.5 cm |
Shipping Details
| Weight | 0.682 Kg |
| Customs Code | 870894 |
| Country of Origin | Turkey |
€17.44
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
NISSAN
RENAULT
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
ASHUKI by Palidium
N862-18
AYD
9114236
BGA
SR0357
BLUE PRINT
BORG & BECK
BTR5919
COMLINE
CTR2111
DELPHI
DYS
22-23270
FAI AutoParts
FEBI BILSTEIN
FIRST LINE
FTR5919
FORMPART
4102101
FRAP
F5481
KAVO PARTS
STE-6656
LEMFÖRDER
MEYLE
MOOG
MOTAQUIP
LVTR1873
NISSAN
D85204BA0A
D85204BA0B
NK
50322121
PATRON
PS1417R
QUINTON HAZELL
QR4071S
RENAULT
485205041R
RIW
NS2059
SASIC
SIDEM
41141
STELLOX
51-98145-SX
TALOSA
42-10073
TEKNOROT
N-941
VEMA
27428
ZEKKERT
SN-2520
Fit Vehicles
NISSAN
13 vehicles
X-TRAIL
2014 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| X-TRAIL III (T32_, T32R, T32RR) 1.7 dCi | 2019-04 - ... | 110 | 1749 | ||
| X-TRAIL III (T32_, T32R, T32RR) 1.7 dCi ALL MODE 4x4-i | 2019-04 - ... | 110 | 1749 | ||
| X-TRAIL III (T32_, T32R, T32RR) 1.6 DIG-T (T32) | 2015-06 - ... | 120 | 163 | 1618 | |
| X-TRAIL III (T32_, T32R, T32RR) 2.0 dCi ALL MODE 4x4-i (NT32) | 2016-10 - ... | 130 | 177 | 1995 | |
| X-TRAIL III (T32_, T32R, T32RR) 2.0 dCi (T32) | 2016-10 - ... | 130 | 177 | 1995 | |
| X-TRAIL III (T32_, T32R, T32RR) 1.3 DIG-T | 2019-04 - ... | 118 | 1332 | ||
| X-TRAIL III (T32_, T32R, T32RR) 1.7 dCi ALL MODE 4x4-i | 2019-04 - ... | 96 | 1749 | ||
| X-TRAIL III (T32_, T32R, T32RR) 1.7 dCi | 2019-04 - ... | 120 | 1749 | ||
| X-TRAIL III (T32_, T32R, T32RR) 1.7 dCi ALL MODE 4x4-i | 2019-04 - ... | 120 | 1749 | ||
| X-TRAIL VAN (T32) dCi 4x4 | 2014-04 - ... | 96 | 1598 | ||
| X-TRAIL III (T32_, T32R, T32RR) 1.3 DIG-T | 2021-06 - ... | 116 | 1332 | ||
| X-TRAIL III (T32_, T32R, T32RR) 1.6 dCi ALL MODE 4x4-i (NT32) | 2014-04 - ... | 96 | 130 | 1598 | |
| X-TRAIL III (T32_, T32R, T32RR) 1.6 dCi (T32) | 2014-04 - ... | 96 | 130 | 1598 |
RENAULT
9 vehicles
KOLEOS
2016 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| KOLEOS II (HC_) 1.6 dCi 130 | 2016-04 - ... | 96 | 130 | 1598 | |
| KOLEOS II (HC_) 2.0 dCi 175 4WD | 2016-04 - ... | 130 | 177 | 1995 | |
| KOLEOS II (HC_) 2.0 BLUE dCi 190 4WD (HCAN) | 2019-06 - ... | 140 | 1997 | ||
| KOLEOS II (HC_) 2.5 Sce 4WD | 2016-04 - ... | 126 | 2488 | ||
| KOLEOS II (HC_) 2.0 dCi 175 (HCAK) | 2016-04 - ... | 130 | 1995 | ||
| KOLEOS II (HC_) 1.7 BLUE dCi 150 (HCA7) | 2019-06 - ... | 110 | 1749 | ||
| KOLEOS II (HC_) 1.3 TCe 160 (HCN2) | 2020-07 - ... | 116 | 1332 | ||
| KOLEOS II (HC_) 2.0 BLUE DCI 185 (HCAN) | 2020-01 - ... | 135 | 1997 | ||
| KOLEOS II (HC_) 2.0 BLUE DCI 185 4WD (HCAN) | 2020-01 - ... | 135 | 1997 |
Alternatives
€17,37
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€20,57
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€16,25
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€19,48
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€16,90
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€13,11
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€17,26
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€9,94
Lähetys 28 business days
€14,57
Lähetys 28 business days