Tiedot tuotteesta
| Paino | 0.450 kg |
| Tarvittava kappalemäärä | 2 |
| Kierremalli | Oikealla kierteellä |
| Sisäkierre | 15x1,5 mm |
| Pakkauspituus | 14.5 cm |
| Pakkausleveys | 9.5 cm |
| Pakkauskorkeus | 5 cm |
Shipping Details
| Weight | 0.423 Kg |
| Customs Code | 870894 |
| Country of Origin | Turkey |
€18.15
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
TOYOTA
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
APEC
AST6434
ASHIKA
AYD
9111386
AYWIPARTS
AW1310035LR
Automotive RYME
4411069
BBR Automotive
001-10-23768
BGA
SR9126
BLUE PRINT
BORG & BECK
BTR5618
COMLINE
CTRE4007
DELPHI
DENCKERMANN
D130281
DJ PARTS
DE1012
DT Spare Parts
DYS
22-21153
ETS
29.TR.645
FAI AutoParts
FEBI BILSTEIN
FIRST LINE
FTR5618
FORMPART
4202070
GSP
HERTH+BUSS JAKOPARTS
JAPANPARTS
JAPKO
JP GROUP
4844601800
4844602000
KAGER
43-1065
KAMOKA
9010138
KAVO PARTS
STE-9128
MAGNETI MARELLI
MDR
MTR-82015
MEYLE
MOOG
MOTAQUIP
LVTR1796
NK
Omnicraft
2395913
PATRON
PS1328
PEMEBLA
JAPTI-2015
QH Benelux
QR3837S
QUINTON HAZELL
QR3837S
RIW
TO2052
SIDEM
45738
STELLOX
51-00388-SX
TALOSA
42-07446
TEKNOROT
T-261
TOPRAN
TOYOTA
4504609280
4504609281
4504609310
TRW
VEMA
26478
YAMATO
ZEKKERT
SN-2482
Fit Vehicles
TOYOTA
6 vehicles
HILUX
2005 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| HILUX VII Avolava (_N1_, _N2_, _N3_) 3.0 D-4D 4WD (KUN26) | 2008-05 - 2012-12 | 145 | 2982 | ||
| HILUX VII Avolava (_N1_, _N2_, _N3_) 2.5 D-4D 4WD (KUN25_, KUN25R) | 2006-06 - 2015-05 | 88 | 120 | 2494 | |
| HILUX VII Avolava (_N1_, _N2_, _N3_) 2.5 D-4D 4WD (KUN25) | 2007-12 - 2015-05 | 106 | 144 | 2494 | |
| HILUX VII Avolava (_N1_, _N2_, _N3_) 2.5 D 4WD (KUN25) | 2005-03 - 2015-05 | 75 | 102 | 2494 | |
| HILUX VII Avolava (_N1_, _N2_, _N3_) 3.0 D-4D 4WD (KUN26) | 2005-08 - 2015-09 | 126 | 171 | 2982 | |
| HILUX VII Lava / alusta (_N1_, _N2_) 3.0 D 4WD (KUN26) | 2005-02 - ... | 126 | 2982 |
Alternatives
€20,32
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€10,32
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€13,70
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€7,93
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€12,86
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€12,63
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€16,29
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€12,81
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€8,61
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€10,43
Lähetys seuraavana arkipäivänä