Mitat ja koko
| Pituus 1 | 265 | mm |
| Pituus 2 | 418 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Iskunvaimennin tyyppi | Öljypaine |
| Iskunvaimennin malli | Teleskooppi-iskunvaimentaja |
| Iskunvaimennin asennustapa | Silmukka ylhäällä |
| Iskunvaimennin asennustapa | Silmukka alhaalla |
| Iskunvaimennusjärjestelmä | Kaksiputki |
| Takuu | takuu 5 vuotta lisätarvikkeineen, vaihto pareittain |
| Reiän halkaisija | 25 mm |
| Männänvarren läpimitta | 11 mm |
| Paino | 1.300 kg |
| Pakkauspituus | 34.7 cm |
| Pakkausleveys | 5.5 cm |
| Pakkauskorkeus | 5.3 cm |
Shipping Details
| Weight | 1.32 Kg |
| Customs Code | 870880 |
| Country of Origin | Czech Republic |
€34.19
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
4U Autoparts
19352VV
ACEMARK
104720
AL-KO
105903
1590G
AP XENERGY
X458344
APEC
ASA1203
ASHUKI by Palidium
PAL9-0005
BENDIX
060310GB
BILSTEIN
15-106384
BTE-A638
BOGE
27-C05-0
30-D94-0
BREMSI
SA0573
DACO Germany
564202
DIAMAX
AP02029
EGT
383666EGT
FENOX
A22067
GABRIEL
GH
GH-334707
GH334707
GOLD
7170106
8130994
8150527
9130994
9150527
HART
807 242
J&S Automotive
MLS688915
JP GROUP
KAGER
81-0111
81-0252
KAVO PARTS
SSA-10267
KONI
KRAFT AUTOMOTIVE
4010270
LTM
C02473
C02585
D02473
D02585
MAGNETI MARELLI
MANDO
MSS015352
MSS016944
MSS017484
MAPCO
20834
MASTER-SPORT GERMANY
16K005702
311427-PCS-MS
MDR
MSH-700488
MSH-700489
MSH-700686
MGA
AM5252
AM5486
MONROE-AU
R3462
MTR
12138960
Magnum Technology
NAPA
NSA1203
OCAP
82391RU
OPEN PARTS
SAB8338.32
OSSCA
24851
PEMEBLA
JAPMM-00488
JAPMM-00489
JAPMM-00686
QH Benelux
179971
QUINTON HAZELL
127971
QAG181236
RED-LINE
39VW026
RIDEX
854S0942
SACHS
SATO tech
21806R
SEAT
6K9513031A
6K9513031B
6K9513031C
STELLOX
1112-0106-SX
1213-0261-SX
SYNCRONIX
SYNC 1111
Stark
SKSA-0132028
TRADEX FRANCE
5000344458
TRW
JHT213S
JHT213T
VITAL SUSPENSIONS
101840.0
111840.0
111918.0
201840
211840
211918
VW
6K9513031A
6K9513031B
6K9513031C
Fit Vehicles
SEAT
7 vehicles
INCA
1995 - 2003
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| INCA (6K9) 1.4 16V | 2000-04 - 2003-06 | 55 | 75 | 1390 | |
| INCA (6K9) 1.4 i | 1995-11 - 2003-06 | 44 | 60 | 1389 | |
| INCA (6K9) 1.6 i | 1995-11 - 1998-05 | 55 | 75 | 1595 | |
| INCA (6K9) 1.6 i | 1997-06 - 2000-09 | 55 | 75 | 1598 | |
| INCA (6K9) 1.7 D | 1996-09 - 2003-06 | 42 | 57 | 1715 | |
| INCA (6K9) 1.9 D | 1995-11 - 2003-06 | 47 | 64 | 1896 | |
| INCA (6K9) 1.9 SDI | 1995-11 - 2003-06 | 47 | 64 | 1896 |
VW
16 vehicles
CADDY
1995 - 2004
Alternatives
€35,47
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€51,08
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€24,08
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€45,91
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€17,95
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€25,50
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€32,49
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€34,80
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€23,77
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€36,72
Lähetys seuraavana arkipäivänä